Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Canım okadar sıkılıyorki, Eskiden izlediğim Macross serilerine benzer bir film bulsakta izlesek. Şöyle Çok yakan Vf01 felanlı olanlardan

Aracin testide geldi yakinda sahibinden de goruruz
talipler var şu an, sahibinden.com'a gerek yok :p
Yalnız dikkatinizi çekti mi Oto PAU'nun konsepti bir ilginç ya hibrit ya el pi ci li araba test ediyorlar. @Koraykaya hayırdır marjinalmisin?
ADAMLAR ŞEKİL SANA MI SORACAKTI
Herkese iyi haftasonlari
Walla satar mi bilmem ama o zehri aldi, olene dek icini kemirmeye devam edecek :D
Valla sahibinden.com uygulamasında alfa seçeneği seçili halde, arada bildirim geliyor bakmaya devam ediyorum :D
Lpg yi ciftler artik bu askla mudur
pompayı direk kendime bağlasam anca kurtarır bu fiyatlarla :D
Alfanın motorunda lpg yoksa, taktırmasın, Sonradan lpg takmak bana intihar gibi geliyor :(
Bana kalsa senin sürekli hesap kitap yapan yaşam tarzınla her geçen gün ömrün ikişer üçer gün atlayarak gidiyor, fazla ciddiye alıyorsun hayatı. Akaryakıt fiyatlarındaki artış devam ederse kalp rahatsızlıkları yaşaman kaçınılmaz

talipler var şu an, sahibinden.com'a gerek yok :p
ADAMLAR ŞEKİL SANA MI SORACAKTI
Valla sahibinden.com uygulamasında alfa seçeneği seçili halde, arada bildirim geliyor bakmaya devam ediyorum :D
pompayı direk kendime bağlasam anca kurtarır bu fiyatlarla :D
Bana kalsa senin sürekli hesap kitap yapan yaşam tarzınla her geçen gün ömrün ikişer üçer gün atlayarak gidiyor, fazla ciddiye alıyorsun hayatı. Akaryakıt fiyatlarındaki artış devam ederse kalp rahatsızlıkları yaşaman kaçınılmaz

Valla bu muhabbeti bir tek burda yapıyorum. Yakıt muhabetini yani. Genelde çevremdekiler beni arabasıyla çok oynayan çok gezen zengin adam algısıyla tanıyorlar. Para zor kazanılıyor. Eğer benim ömrümden ömür çalan bir şey varsa, işlerin kötü gidip erken emekli edilmek. Her sene sonu son 2 ay bunun sıkıntısını çekerim. Bu senende öyle ve durumlar çok karışık. :)

Valla bu muhabbeti bir tek burda yapıyorum. Yakıt muhabetini yani. Genelde çevremdekiler beni arabasıyla çok oynayan çok gezen zengin adam algısıyla tanıyorlar. Para zor kazanılıyor. Eğer benim ömrümden ömür çalan bir şey varsa, işlerin kötü gidip erken emekli edilmek. Her sene sonu son 2 ay bunun sıkıntısını çekerim. Bu senende öyle ve durumlar çok karışık. :)

emekli edilme mevzusunu anlamadım abi, ama biz de zengin olduğunu biliyoruz, bu kadar kafaya takmanı anlamama sebebim de o :D

emekli edilme mevzusunu anlamadım abi, ama biz de zengin olduğunu biliyoruz, bu kadar kafaya takmanı anlamama sebebim de o :D

Erken emekli edilmekten kastım departmanın kapatılması, lav edilmek yani. Ben zengin değilim, zengin algısı bırakıyorum. İkisi çok farklı... Ben sadece tarruf yapıp harcıyorum. Hepsi bu. İçkim, kumarım yok. Bilgisayar başında vakit geciriyorum. Harcamaların hepsini takip ediyorum, biriken parayı bir yere harcıyorum.. olay bundan ibaret. Bakıyorum 500 tl artmış, gidip kıza beşik alıyorum. Bakıyorum 200 tl artmış, hanımla Kolcuoğluna gidiyorum. Bakıyorum 600 lira artmış, şirkette iftar yemeği veriyorum. Bu ay, caycıya 150 tl borç ödedim, Millete çay kahfe ısmarlamaktan. Az önce baldızın çeyizini benim aytenle eve taşıdık. İki gece öncede 200 km yol gitim hastaneye , organ nakli olan akrabama moral vermek için.. Tassaruf yapmasam nerden bulacam para :)
Olay bundan ibaret. :)

Son düzenleme:
ulan daha taktığın simgenin doğru şeklini bile bilmiyosun.Ne diye bi de ideolijiyi sahipleniyosun akm.
sinir oluyorum böyle tiplere
23548485_1946724908686205_737326602_n.jpg
anlamayanlar için tuğra bu şekilde:
262271406_tn30_0.jpg

Beni fakir zannedenlere zengin; zengin zannedenlere fakir görünürüm.İstanbulun robin hooduyum atım yok 1 litre el pi ci m var SA

Arabanın deposundaki yazdan kalma benzini kullanıp, kış benziniyle depoyu tekrar doldurdur bugün. Malum lpg ci olduğumuzdan, benzin fiyatlarına hiç dikkat etmiyordum.
Shell'den litresi 5,69tl ye benzin alınca insan bi vay diyor hani...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...