Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reyiz aklima ilk bu geldi ,

not : mustafa denen şahıs hakkinda artik pekte iyi seyler düşünmüyorum ama onceden baya faniydim hatta 7.000begenili mustafa ceceli sayfam var [emoji16]

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İlk nasıl başladı ceceli sevgisi o_O bak merak ettim simdi

Son düzenleme:
gidene dön demeyi bilmek meziyet ister aynı içki sofrasında rakıdan bir yudum aldıktan sonra hangi mezeden bir çatal alacağını bilmek gibi
koray fişeksin ha
Reyiz aklima ilk bu geldi ,

not : mustafa denen şahıs hakkinda artik pekte iyi seyler düşünmüyorum ama onceden baya faniydim hatta 7.000begenili mustafa ceceli sayfam var [emoji16]

asdklasdhakjsd

İlk nasıl başladı ceceli sevgisi o_O
Valla abi İzmite konsere geliyordu , Limon cicekleri albumu yeni cikmisti . 2009 olmasi lazim . O zaman ilk konsere gittik sonrasi geldi . Çevre illerde oldu mu yine kacirmiyordum ama simdi yanibasima gelse gitmem onun umrunda mi degil ama olsun ya domates ya da yumurta firlatmaya giderim . Albumlere verdigimiz paraya uzuliyorum .

Son 2 albumu dinlenmeye degecek şarkılar degil ama yagmur agliyor olsun , unutamam olsun . Kisacasi sezen aksu sarkisi olupta Mustafanin aranje ettikleri guzel hâlâ açar dinlerim .

Ben akıl sıra erdiremedim valla :confused:
Renaultdan gelen bilirkişi tarafından inceleniyor araba .Adam arabayı el frenini çekmeden n de bırakıp stop ediyor ve gidiyor birsure sonra kamyon geçiyor arabanın yanından ve kamyonun titreşimiyle araba direksiyonu kilitli halde kendi kendine hareket etmiş oluyor olaay buymuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...