Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Audi nin ilk defa teknolojisini begendim helal olsun
Kusura bakmayın ama begenmeyeni allah yamultur artik adamlar ne yapsın ya gerci hoş ben bunlarin videosunu atınca es gılas daha deklonocik yauavvvvv diye herkes tepki vermişti. Ah ah... Yanlış anlamayın S Class cok iyi bir arac ama audi artık teknoloji ile bir adım önüne geçmiş.

Son düzenleme:
Atmoferik diye sorunsuz degilki mazda:D gecsinler bakalim nolcak gorelim merak ettim

14:1 lik komperason (nasıl yazılıyorsa) oranı ile turbo motorlar kadar verimli ama onlar kadar sorunsuz motorlar üretiyoruz demiyorlar mıydı?

Otoparktaki s60 testi benim yarin bakacagim arabayla aynimidir acaba bilen var mi
En son ki astra testini izlersen teknoloji gelişimi ile arabalardaki yorumların değiştiğini görebilirsin. Mesela astra dizel testinde kadranlar beğenilirken astra turbo da sinan abi beğenmedi. Volvo v40 t4 testinde iç mekanı çok beğenirken t3 de beğenilmedi. Ya da superb testinde süspansiyonlar beğenilirken makyajlı insignia testinde superb bu seviyede değil denildi. Bu örnekler uzar gider. Eski testleri izlerken o dönem hangi rakipleri kullanılmış ve o dönemin arabalarına göre kıyaslamak lazım.

14:1 lik komperason (nasıl yazılıyorsa) oranı ile turbo motorlar kadar verimli ama onlar kadar sorunsuz motorlar üretiyoruz demiyorlar mıydı?

En son ki astra testini izlersen teknoloji gelişimi ile arabalardaki yorumların değiştiğini görebilirsin. Mesela astra dizel testinde kadranlar beğenilirken astra turbo da sinan abi beğenmedi. Volvo v40 t4 testinde iç mekanı çok beğenirken t3 de beğenilmedi. Ya da superb testinde süspansiyonlar beğenilirken makyajlı insignia testinde superb bu seviyede değil denildi. Bu örnekler uzar gider. Eski testleri izlerken o dönem hangi rakipleri kullanılmış ve o dönemin arabalarına göre kıyaslamak lazım.
Ne diyorlar bilmiyorum 14 e 1 hakkinda ama yaptiklari bana gore mantikliydi benzinlide turbo kullanirlarsa ne olur bilemiyorum ben elektrik destekli bekliyordum hybrid

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...