Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@DouglasAdams Doktor bey, senin chr'da led far sistemi var mı ? Chr'da kullanılan sistem şu attığım videodaki sistem mi ? Dün arabayı yıkarken full bir chr geldi. Etrafta oldukça karanlıktı ve aracın aydınlatma sistemi beni büyüledi. Su hortumu elimde öylece bakakaldım. Şofor tarafındaki aydınlatma bariz çok daha fazla yüksek ışık veriyordu. Bana biraz ayarsız gözüktü ama onun haricinde o beyaz kalitesi, ışığın yansıma kalitesi, V şeklindeki geniş açısı ve kısa far mesafesi beni benden aldı. Sadece o far için gece yolculuğu yapılır.

Kiralasan benzininide ben karsilasam yine mazdayi cikarmaktan ucuza geleceginden sikinti yok
Kaptan dün akşam arkadaş aldı, sahilde biraz trafikli yola girdik Countryman (ilk kasa 1.6) ile yol sonunda ortalama 13,6lt yaktı. Üzülme bu kadar, bak moral vermeye geldim. :D Beterin beteri var.

Yaksın senin araba kaliteli, ön camında buğu çözücü bile var.

Kaptan dün akşam arkadaş aldı, sahilde biraz trafikli yola girdik Countryman (ilk kasa 1.6) ile yol sonunda ortalama 13,6lt yaktı. Üzülme bu kadar, bak moral vermeye geldim. :D Beterin beteri var.

Aynı şekilde senin araban donanımıyla döver benim arabayı parçalar atar:D @Sailor

Bugu cozucu kac kere ise yarar peki ? O baslikta bahsederken takilmistim hatta bakma ciddi olduguma istanbulda oturana olmasada olabilecek birsey.
Ben su an anahtarsiz giris calistirma , acc , head up , kendi basina sehir icinde dur kalk yapabilecek ve mumkunse viraj donecek. Baska imrendigim kalmadi :D

Aynı şekilde senin araban donanımıyla döver benim arabayı parçalar atar:D @Sailor
Ben donanim konusu haric atmosferik sesiyle yol tutusla bide en son 100 160 arasi 116d tokatlamamla ole bole gaza gelmemistim taki yine hatunun 1.4 tfsi 0 100 de tokat manyagi edinceye kadar. Yok abi ne donanimi allah askina ya vallahi canim cekiyor imreniyorum

Ben donanim konusu haric atmosferik sesiyle yol tutusla bide en son 100 160 arasi 116d tokatlamamla ole bole gaza gelmemistim taki yine hatunun 1.4 tfsi 0 100 de tokat manyagi edinceye kadar. Yok abi ne donanimi allah askina ya vallahi canim cekiyor imreniyorum
Ben de bundan sonra imkan olursa benzinli arabaya bakarım diyordum ama hiç birşey belli olmaz tabi:p

Az yakıyor ama dizel motorlu arabanin en büyük dezavantajlarindan biri çevreye yaydığı iğrenç koku ne yazık ki @Sailor
Abi o baska tabi. Bide disardan duyulan traktor sesi beni itiyor vallahi.

Dun 5 6 defa kotu lastigine ragmen a3 her seferinde beni takmadan fark atti. Yetmedi bazilarinda avans verdi yine gecti. Nefesi bitinceye kadar arkadan takip ettim anca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...