Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fiat 500L 1.3L dizel dualogic vites ful pakat (cam tavan, elektrikli koltuk, geri görüş kamerası falan baya birşey var, bizimkiler de etkilenmiş yani)=> Yaklaşık 100K TL
Babam çok yüksek ihtimal bu arabayı alacak. Adamın ilk sıfır arabası olacak ve bir nevi emeklilik arabası gözüyle bakıyor, "son arabam" kafası yani.

Özellikle yarı otomatik ve sadece 5 ileri olması beni endişelendiriyor. Onun dışında güzel araba gibi. Deneyimleyen var mı bunu?

Geçen gün audi a3 sportback midir tfsi ona bindim.Allah affetsin ona verilen paraya üzüldüm.. Araba km yapmış 40 bin kazası yok laçka trimler soyulmuş direksiyon.. Kullanıcı da arkadaşım hani biliyorum çok temiz kullanıyor.Satıp focus alacakmış..Arabası hakkında söylediklerini buraya yazmam ayıp olur benim yorumum değil.Gördüğüm kadarıyla R ye atınca gıcırtı var bol.Direksiyon soyuluyor.Kolçak gırc gırc ses yapıyor.Kapıyı kapatınca camdan ses geliyor.Sol koltuk döşemesinin binilen yerinin süngeri ezilmiş sarmıyor.
gündüz gündüz vag'a sallama olm :D

Fiat 500L 1.3L dizel dualogic vites ful pakat (cam tavan, elektrikli koltuk, geri görüş kamerası falan baya birşey var, bizimkiler de etkilenmiş yani)=> Yaklaşık 100K TL
Babam çok yüksek ihtimal bu arabayı alacak. Adamın ilk sıfır arabası olacak ve bir nevi emeklilik arabası gözüyle bakıyor, "son arabam" kafası yani.

Özellikle yarı otomatik ve sadece 5 ileri olması beni endişelendiriyor. Onun dışında güzel araba gibi. Deneyimleyen var mı bunu?
Hocam şöyle bir başlık var. Sahibini bir dürt istersen. https://www.otopark.com/forum/threads/fiat-500l-living.531/
Benim fiyatına göre mantıklı bulduğum bir araç.

Ben haftaya tatilim ya sıkıntı yok :D:D:D.
:D Demek tatil, tek başına İŞ başına :D kajzbqkzbqhs
o değil de işe başladığımdan beri liseli günlerime döndüm. Her pazar kıyafetleri kravatları vs kontrol edip traş oluyorum

edit: tabi lisede traş olmuyoduk o ayrı da olsundu :)
Olsun abi insan bi düzene giriyor yüzün cildin nefes alıyor dolu tarafından bakmak lazım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...