Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı kara cumalar.

Hanımın gazına gelip Markafoni den 2 kazak 2 gömlek aldım. 2 saattir Adidas vspace i kesiyorum. 157-tl çok iyi fiyat ama numara yok

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Babam 2 gün önce Egea Hatchback Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT için peşinatı vermiş, yarına yüksek ihtimal arabayı teslim alacak.
Dile kolay, 100TL vermiş, bence çok çok büyük para.
Ama arabada adaptif cruise control bile var. Bir de çift kavramasıyla DCT & 1.6 multijet keyifli olur diye tahmin ediyorum.
Bakalım alsın arabayı, biraz kurcalayıp yazarım buraya bir şeyler...

Babam 2 gün önce Egea Hatchback Lounge Plus 1.6 M.Jet 120 HP DCT için peşinatı vermiş, yarına yüksek ihtimal arabayı teslim alacak.
Ama arabada adaptif cruise control bile var. Bir de çift kavramasıyla DCT & 1.6 multijet keyifli olur diye tahmin ediyorum.

Babana hiç tavsiye vermedinmi :)

Babana hiç tavsiye vermedinmi :)
Sayemde dualogic'li 500L'yi almaktan vazgeçti.
Ama "0" araç piyasasına bakınca, "dizel&otomatik" olup, dolu olup, 130TL'nin altına pek araba yok.
Ben 1.6 benzinli testini yapmıştım egea'nın, hiç fena değildi, hatta beğenmiştim.
Ama bana kalsa, hiç bir C sekmenti arabaya 100TL vermem, gider 2. el alırım. Babam işte ilk kez "0 araba alayım" kafasında olunca, en makul seçenek bu oldu.

Sayemde dualogic'li 500L'yi almaktan vazgeçti.
Ama "0" araç piyasasına bakınca, "dizel&otomatik" olup, dolu olup, 130TL'nin altına pek araba yok.
Ben 1.6 benzinli testini yapmıştım egea'nın, hiç fena değildi, hatta beğenmiştim.
Ama bana kalsa, hiç bir C sekmenti arabaya 100TL vermem, gider 2. el alırım. Babam işte ilk kez "0 araba alayım" kafasında olunca, en makul seçenek bu oldu.

Maalesef aynı durum bir kaç sene önce benimde başıma geldi. Babamızı ikna edemedik, Gitti Connect GLX aldı. Sonra çok acısını çektim :)

Aramızda özel erken uyanma-uyandırma taktikleri bilen varmı acaba?:D Bu hafta okula hiç zamanında gidemedim de:)
mp3 çalabilen telefona geçtikten itibaren üniversitede hayatım boyunca sabah alarmı için ferhat güzel - kalp yangını şarkısını kullandım. uyandıramadığı hiç olmadı. şarkı zaten kulak tırmalayan etkileyici bir giriş yapıyor, devamında for-hot beautiful'un sesini duymamak için kesinlikle kalkıyorsun.

Son düzenleme:
Aramızda özel erken uyanma-uyandırma taktikleri bilen varmı acaba?:D Bu hafta okula hiç zamanında gidemedim de:)
Hayatimda bir kac kez gec kaldim okula.Onlarda da cok onemli sinavlarim vardi gece 3 te yatip 8 de kalkmali bir durumdu.babam sabah soguk kutu kola atti onlarda yorgan icine. Babama ilk ve tek kufur etmemde o zamana denk gelir.

Hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...