Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
8NOQvn.jpg

jQMjOL.jpg

2Ed532.jpg

Byn4QM.jpg

ZO6JBV.jpg

o659W9.jpg

Bi klasik nasıl hiç edilir....

1,9 enjeksiyonlu ascona

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,128
7
51,566
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
AyVgkQ.jpg

0GXLBV.jpg

4GA8MY.jpg

JO96lE.jpg

OybBL3.jpg

zJZYBg.jpg

Gy750v.jpg

yzWR3M.jpg

Yapılanları yazayım, Arka yayların bağlantı lastikleri değişti, şanzıman bağlantı takozları alt bağlantı lastiği değişti, baskı balata bilya( debriyaj seti) değişti. viraj demir lastikleri değişti. Alt salıncak burçları değişti. Subap ayarları yapıldı(2si çok sıkıymış) Silindir kapak contası değişti. Fren hidroliği şanzıman yağı vs eksikleri tamamlandı.

Maliyetler
-300, TL baskı balata bilya
-Geri kalan parçalar 180 lira.
-Tornacı 80 lira
-Tamirci işçilik ücreti 300 lira.

Toplam:860 TL
Geri vites müşüründe arıza vardı, bi türlü düzen oturtamamıştık. sonunda hallettik. Sıkıntısız çalışıyor.

Babam Yarın egzoz muayenesine götürecek. Cumartesi sabah için de tuvtürkten randevu aldık.

Yapılanlar sonrası aracın torku ciddi anlamda arttı, gaza basınca koltuğa yaslama hissi geri döndü. 156 sonrası taunusun gücü zayıf geliyodur diye düşünüyorduk ama taunus ciddi anlamda elden ayaktan düşmüş haberimiz yokmuş :) Yakıt tüketiminde de iyileşme olacağını düşünüyorum, henüz bunu ölçemedik.

ZO6JqG.jpg

o659mb.jpg

lbX9DJ.jpg
Müdürüm bu kadar parayı ve emeği Kibariye'ye harcasan Ajda Pekkan olur. Ne uğraştınız yahu :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Müdürüm bu kadar parayı ve emeği Kibariye'ye harcasan Ajda Pekkan olur. Ne uğraştınız yahu :)

abi hiç sorma ya... yabacak bişi kalmadı zaten. dışarda deli yağmur var bu akşam. maça gidecektim arabayla almaya gelceklerdi beni, babam bende gelcem dedi. dedim tamam gel, taunusla gitcez dedi. dedim kalorifer sıkıntı cam buğu sıkıntı ne işimiz var boşver dedim, arabayı denicez dedi. yağmurda öle gazladık maça gider gelirken o_O

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
@yaso abin dağları tepeleri uzantıları falan iyi bilir çalıştırsın sana uzaktan eğitim :D

eiyi bende abi napim yeni geldim işten, pazartesi harbiden sendrom gibi gün oluyor. zaman nasıl geçti ne zaman akşam oldu da mesai bitti farkına varamadık. Kurumun gerçek memurları mesai bitti biz çıkıyoz diye geldiler öyle farkettik :p
müdürüm uzantı falan anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım