Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Offtopic soru sorayım Burak Ertem nasıldır? Doğan kabakın geçmişte ki aksiyonlarini öğrendikten sonra takibi ve paylaşım-begeniyi bıraktım. Benzin TV iyi işler yapıyor ama geçmişini sizden öğrenmek gerek diye fikir danışmak istedim.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence iyi birisi :))

Ya yok mu İzmir'de forumdan birileri abi:( 4 milyonluk şehir ayıp yav.
Haftaya oradayım dr. az bekle. 4M'luk şehir Kocaeli'den forum üyesi ithal ediyor. Bu da İzmir'in ayıbı :D
Offtopic soru sorayım Burak Ertem nasıldır? Doğan kabakın geçmişte ki aksiyonlarini öğrendikten sonra takibi ve paylaşım-begeniyi bıraktım. Benzin TV iyi işler yapıyor ama geçmişini sizden öğrenmek gerek diye fikir danışmak istedim.

Efendi, düzgün bir ağabeyimizdir.

Doğan Kabak geçmişi nasılmışki ?

Doğan Kabak geçmişi nasılmışki ?
And anlatmış idi, zamanında yola çıkıldığında verdiği sözleri tutmayıp, yarı yolda bıraktığından bahsetmişti bi başlıkta. Hatta yanlış hatırlamıyorsam' birilerinin üstüne basıp bı yerlere gelen' diye bir sıfat kullanmış idi o gün bıraktım takibi.

And anlatmış idi, zamanında yola çıkıldığında verdiği sözleri tutmayıp, yarı yolda bıraktığından bahsetmişti bi başlıkta. Hatta yanlış hatırlamıyorsam' birilerinin üstüne basıp bı yerlere gelen' diye bir sıfat kullanmış idi o gün bıraktım takibi.

Öyle zaten bunu birinin söylemesine gerek yok 5 dakka kanalına baktığımızda görüyoruz bunu. İlk olarak Doğan Kabak’ı ben Otopark sayesinde tanıdım orda başladı diye düşünüyorum.
Sinan Abi de takipçi kitlemiz aynı değil diyor doğru söylüyor

Öyle zaten bunu birinin söylemesine gerek yok 5 dakka kanalına baktığımızda görüyoruz bunu. İlk olarak Doğan Kabak’ı ben Otopark sayesinde tanıdım orda başladı diye düşünüyorum.
Sinan Abi de takipçi kitlemiz aynı değil diyor doğru söylüyor
Ya beyler yine gereksiz magazine giriyorsunuz. :) Gerek yok. :)
Doğan And'ı yarı yolda bırakmış gitmiş, e And da bakılınca Sinan'ı yarı yolda bıraktı gitti gözüküyor. O öyle bu böyle.. Herkesin hayatına kimse karışamaz. Özgürlüğü bidir.
Olayların iç yüzüne bizzat şahit olmadıkça peşin hükümlü olmamakta fayda var.

Şahsen Doğan Kabak'ın içeriklerini pek beğenmiyorum o yüzden takip etmiyorum. Sadece geçenlerde Twizy'nin iç mekanının suya dayanımını merak edip ona bakmıştım o kadar. Burak Ertem de ciddi bilgi ve tecrübe sahibi biri ama Sinan kadar gündelik hayata göre inceleme yapan biri değil. Arabanın dna'larına daha çok yoğunlaşıyor. O yüzden özel araçları incelemesi daha doğru oluyor. Tutup da iç mekan fonksiyonelliği konusunu Burak Ertem'den dinlemeyin derim.

Ben bunları niye dedim: Adamların geçmişte birbirlerine ne yaptığı beni ilgilendirmiyor açıkçası. :) Türkiye'deki her sektör gibi bu sektörde de pislikler dönüyor. Kimseyi peşinen yargılamam, hepsinin peşine düşsek oohooo... :D Son ürüne bakın, ondan faydalanmaya bakın geçin.
upload_2017-11-30_12-7-55.png

Arac arkadaşın, 26 bin pert bedeli teklif edildi. 28-29 talep edeceğiz
7c5a6578f83e19e81ab375d393c96f85.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...