Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3490C555-36CC-4CC1-B781-36F9E9451F04.jpeg

Iyi pazarlar beyler
Yine uzun bir ara oldu galiba :D ozledim walla
eskiden ara verdigimde kacirdigim sayfalari okumaya calisiyordum ama bu sefer pek vaktim olmadi.
gorusmeyeli hersey yolundadir umarim, varsa bi kucuk update inizi alirim :D

Iyi pazarlar beyler
Yine uzun bir ara oldu galiba :D ozledim walla
eskiden ara verdigimde kacirdigim sayfalari okumaya calisiyordum ama bu sefer pek vaktim olmadi.
gorusmeyeli hersey yolundadir umarim, varsa bi kucuk update inizi alirim :D
Mazda 6 2,5 turbo motorla geliyor.Subaru xv 2018 i f/p olarak çok iyi bulduk.Alınası araçlar yine bemewe lerle doldu. Ceyhun var ya bizim liselimiz ban yedi.Takipçi haberlerinde güzel yazılarımız oldu.Kodiaq testinde beğenmediğimiz noktalar oldu vs vs

Mazda 6 2,5 turbo motorla geliyor.Subaru xv 2018 i f/p olarak çok iyi bulduk.Alınası araçlar yine bemewe lerle doldu. Ceyhun var ya bizim liselimiz ban yedi.Takipçi haberlerinde güzel yazılarımız oldu.Kodiaq testinde beğenmediğimiz noktalar oldu vs vs
Dokundurmayın doktor beyyyyy alınası ki koyuluyor oraya ch-r mi koysunlar :D
Ceyhun kardeşimiz tatile çıktı

Dokundurmayın doktor beyyyyy alınası ki koyuluyor oraya ch-r mi koysunlar :D
Ceyhun kardeşimiz tatile çıktı
Ayşe tatile çıksın çekti @alfhonso herhalde:D
13709923_10153909814197874_8141438849152941903_n.jpg

Bemewe konusunda sürücü kitlesi böyleyken temizini bulmak için incik cıncık ararken bana biraz takıklık geliyor.Kendi düşüncem bu değdiririm ;) C-hr a gelirsek 1 yıllık arabanın nesi alınası olacak 10 yıl geçsin bakılır

Son düzenleme:
Harbiden alınası araçlar başlığında neden sadece bmw ler var bende merak ediyorum. Ha atılan arabalar çok hoşuma gidiyor ama olsundu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...