Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dükkanda oturuyorum bir anda tekbir bağırma sesleri gelmeye başladı kudüs mitingi varmış ayasofyanın önünde
20171209_200811-1.jpg

Bana doblo deme abi allaşkına ya.Doblo,fiorino tayfayla hergün bir kere kavga sinir bozucu hareket görüyorum.Şu arabayı efendi kullanan sizleri tenzih ederek söylüyorum nefretlik sürücüler kullanıyor
arabadab dolayı sen hiç sürmedin galiba.
araba en ucuz 300.000tl o da 1.6 134bg, tamam hafif de kardeşim bu fiyata bu güçte spor araba mı olur
300bine bi M3 bi de 320d alırım yanına

https://onedio.com/haber/itu-de-muz...p-verdi-inadina-sanat-inadina-ozgurluk-799334 bunlarda gercekten gram zeka kalmadi. Eskiden oldugu gibi din kardesligini git kendi mahallende kendi okullarinda yap yanci topla guclen cogunluk senin olsun bu zamana kadar politika buydu zaten. Simdi bunu neden degistirip itu de yapiyorlar anlamadim. Insanlari dahada kiskirtip nefret etmelerine sebep oluyorlar.zaten obur taraf senin okullarina gelip cumhuriyet propagandasi yapmiyorki yapmasinada gerek yok cunku adamlarin icinde bulundugu ulke laik ve cumhuriyetle yonetiliyor. Adamin yobaz okullara gidip ataturk u ovmesinede gerek yok e ulke belli. O zaman neden itu ye gelip durtmeye calisiyorlar anlamadim

b9e0eaf4b6cd33640831034427fb5737.jpg

Kendime kahve yaptım ve çıkan işarete bakın fldjsjdkjdkd Almanya’dan gelmişti bu Nescafe emperyalist güçlerin oyunu bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...