Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Makedonya(üsküp)
Uçak 2.427
Otel 750

Sırbistan (Belgrad)
Uçak 2.375
Otel 850

Karadağ
Uçak 2.830
Otel 730

Bosna Hersek
Uçak 2.475
Otel 600

22 Ağustos Çar
26 Ağustos Paz

Birisi akıl versin. 4 saattir PC başındayım, karar vermek için oturdum iyice allak bullak oldu kafam. Sizce 4 gecelik 2yetişkin1 çocuklu gezi yapılacaksa nereye yapılmalı? (inşallah balkanlar turu yapmış biri çıkar)

Gittiğim yerler değil, ama genel kültürüm Sırbistan diyor.

@maximaorhan bilir

Makedonya(üsküp)
Uçak 2.427
Otel 750

Sırbistan (Belgrad)
Uçak 2.375
Otel 850

Karadağ
Uçak 2.830
Otel 730

Bosna Hersek
Uçak 2.475
Otel 600

22 Ağustos Çar
26 Ağustos Paz

Birisi akıl versin. 4 saattir PC başındayım, karar vermek için oturdum iyice allak bullak oldu kafam. Sizce 4 gecelik 2yetişkin1 çocuklu gezi yapılacaksa nereye yapılmalı? (inşallah balkanlar turu yapmış biri çıkar)
Koşulsuz şartsız karadağ diyorum.Saydığınız o ülkelerin her birinde en az 4 gün kaldım.Kotor,Budva dan ayrılmadan güzelce yaşarsın abi.

Son düzenleme:
Havluyla suyu çektirdim önce şimdi de gazete koydum ıslak yere ara ara değiştiriyorum onu. Kurumazsa oto kuaföre giderim. Teşekkürler.
Araba guvenli bir yerdeyse ve ustu kapali ise gece camlari hafif aralik birakabilirsin. Birde 2-3 kg pirinc dok, nemi alir :D
Ceza geliyor da, +3'e itiraz kabul oluyor demek ki :)

Doğrudur hocam.
@Erhan Tekin Bence koridor olan yerde 120 ye sabitlemen gerek, cunku +%10 sadece sollama icin verilen bir tolerans, yani butun otoban boyunca sollama yapilamayacagi icin, ben 120 ye gore hesap yapildigini okumustum.

@Erhan Tekin Bence koridor olan yerde 120 ye sabitlemen gerek, cunku +%10 sadece sollama icin verilen bir tolerans, yani butun otoban boyunca sollama yapilamayacagi icin, ben 120 ye gore hesap yapildigini okumustum.
Sollarken bile o toleransı dikkate almadıkları oluyor. Ben limiti 90 olan yolda kamyon sollarken toleransı aşmadığım halde yapıştırdılar cezayı.

Lpgli Hybrid Camry :)
http://www.elgas.com.au/blog/1070-hybrid-drive-lpg-tri-fuel-marvel
Orbital-Infograph-3.jpg

Bugün sevgililer günü için ne yaptınız? Ben cam suyu aldım yağına baktım
3 sevgilim var ama hepsi de coook uzaklarda su anda :(
Makedonya(üsküp)
Uçak 2.427
Otel 750

Sırbistan (Belgrad)
Uçak 2.375
Otel 850

Karadağ
Uçak 2.830
Otel 730

Bosna Hersek
Uçak 2.475
Otel 600

22 Ağustos Çar
26 Ağustos Paz

Hocam bu yaz bu ulkelerin hepsini gezdim (+ Kosova & Arnavutluk)
Oncelikle sadece bir ulke mi gezmek istiyorsun, ben iki sefer yaptim biri: kosova, makedonya, arnavutluk, Karadag. Digeri Bosna Hersek, Sirbistan.
Ayrica arac kiralayacaksan, onun fiyatlarina da bak, degerlendirmede onemli (en azindan benim baslangic bitis noktalarimi degistirmemi saglamisti) :D
Istersen bu ulkelerde kaldigim ev ve otelleri de seninle paylasirim

Son düzenleme:
089ED2DE-91E4-4375-A701-E98DA987C6C9.jpeg

Bu jantın ortasındaki göbek gibi siyah plastik nedir bilen var mı?
Bizim sokakta bir 730Ld her kış arka lastiklere takıyor yağmurla çamurla tutunmayla alakalı birşey gibi değil.

Son düzenleme:
3 sevgilim var ama hepsi de coook uzaklarda su anda :(

Hocam bu yaz bu ulkelerin hepsini gezdim (+ Kosova & Arnavutluk)
Oncelikle sadece bir ulke mi gezmek istiyorsun, ben iki sefer yaptim biri: kosova, makedonya, arnavutluk, Karadag. Digeri Bosna Hersek, Sirbistan.
Ayrica arac kiralayacaksan, onun fiyatlarina da bak, degerlendirmede onemli (en azindan benim baslangic bitis noktalarimi degistirmemi saglamisti) :D
Istersen bu ulkelerde kaldigim ev ve otelleri de seninle paylasirim
çocuk henüz çok küçük (1.5yasinda) olduğu için çok fazla tur odaklı olmayacak. 1 ülkenin önde gelen 3 şehri gibi düşünüyorum.

4 gece için tarihi, kültürel ve yeme içme üzerine olacak şekilde en uygun tercih hangisi olur?

Ohrid'den ötürü Makedonya ya daha sıcak bakıyorum

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyayı görüntüle 11409
Bu jantın ortasındaki göbek gibi siyah plastik nedir bilen var mı?
Bizim sokakta bir 730Ld her kış arka lastiklere takıyor yağmurla çamurla tutunmayla alakalı birşey gibi değil.

Ben de merak etmiştim bunun ne olduğunu bir kaç kişiye sordum herkes farklı yanıt verdi :D
Kar paleti, bijon için, frenler için, ve bir çeşit ayar gibi birbirinden farklı abuk subuk yanıtlar aldım :D
Halen bilmem ne işe yaradığını

Son düzenleme:
Ben de merak etmiştim bunun ne olduğunu bir kaç kişiye sordum herkes farklı yanıt verdi :D
Kar paleti, bijon için, frenler için, ve bir çeşit ayar gibi birbirinden farklı abuk subuk yanıtlar aldım :D
Bende dh’de biraz baktım kimi zincir takılırken jant çizilmesin diye demiş kimi kar paleti için demiş hiçbirşey anlamadım bizim komşu arka iticilere takmış geçen yıl Kadıköy Anadolu lisesinde bi c-max’de 4 lastikte takılıydı bu gün gördüğüm courer’de sadece sağ önde takılıydı sizin dediğiniz gibi her kafadan farklı ses çıkıyor. Birgün komşuyu yakalarsam sorayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...