Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AAB118C9-0C32-4CF7-9F6A-421282825608.jpeg

Ben onu ilk bi c180 de gmrmüştüm sahibine sordum ne işe yarıyor diye karda patiyr fln düşmüyo demişti adam shkdhandba

çocuk henüz çok küçük (1.5yasinda) olduğu için çok fazla tur odaklı olmayacak. 1 ülkenin önde gelen 3 şehri gibi düşünüyorum.

4 gece için tarihi, kültürel ve yeme içme üzerine olacak şekilde en uygun tercih hangisi olur?

Ohrid'den ötürü Makedonya ya daha sıcak bakıyorum

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bencede taniminiza en cok uyan ulkelerden birisi Makedonya, Biz ohrid de ve Uskup te 1 er gece kalmistik ve cok begenmistik. Hatta Vardar Macindan 3-5 gun sonra gitmistik galiba, stadi gordukce kan beynime sicriyordu :D
Ohrid de Hotel Park Golden View da kalmistik: odalari acayip buyuk , guzel balkonlu ve denize sifir ve manzarali idi.
Uskup te Joans Apartment Penthouse da kalmistik: sehrin merkezinde bir binanin her katinda kiralik daireler seklinde, ev sahibi cok yardimci olmustu, fotoya bakarsan zaten keyifli vakit gecirilebilecegini de anlamak zor degil :D
58863055.jpg

53991342.jpg

Hatta evin en alt katinda romantik vakit gecirilebilecek, kendine ait havuzu olan masaj dahil bir dairesi var ama cocukla cok uygun olmaz havuz oldugu icin (fotolardan gorebilirsin)
Bu arada Matka kanyonuna mutlaka gitmeni tavsiye ederim (Uskup e yakin)
Koşulsuz şartsız karadağ diyorum.Saydığınız o ülkelerin her birinde en az 4 gün kaldım.Kotor,Budva dan ayrılmadan güzelce yaşarsın abi.
Yaz tatili gibi dusunulecek olsa ben de karadag derdim, o yuzden beklentileri sordum, Ozellikle kotor ve cevresinde yerler cok muhtesem bir dogaya sahip. Ama dogrusu denize girmek icin Turkiye de Budvadan cok daha guzel onlarca sahilimiz var :D

Cukur evimiz, Idris Babamiz !!! Idris Kocovali nin gercek hayatta kimi temsil ettigini ogrenmek isteyen varmi? Ben en cok Idris Babanin gercek hayattaki meslegine sasirdim !!!

Son düzenleme:
Beyler ders seciyorum 2. Dönem için ama site bana 30 akts almanız rica olunur diyor. Ben 25 akts seciyorum başka seçecek ders kalmıyor. Ne yapmam gerekir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...