Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş
Bu forumdakilerde amma sorgulayici olmuş. Biri arabamin fiyatina karişir. Biri komşumu tanimamama vahim der. Size ne . Caninizmi sıkkın sizin. Kendinize çeki düzen verin.. güle güle
Ben küçük bir uyarı yaptım aslında. Burda biri 1.6 tdi Passata 200 yazınca olay oluyor. Senin durumun da aynı şekilde. Bunu sadece forumda değil yüz yüze görüştüğüm tanıdıkların vs herkese söylüyorum. Aracınız ın ederini yazın, ederinde satın diye. Yanlış bir şey de söylemedim bence kimse kimseye gerilmesin darılmasın.

Arkadaş
Bu forumdakilerde amma sorgulayici olmuş. Biri arabamin fiyatina karişir. Biri komşumu tanimamama vahim der. Size ne . Caninizmi sıkkın sizin. Kendinize çeki düzen verin.. güle güle
abı o cuvaldızı once kendıne batırmıs komsulugunu elestırmemıs yahu sakın olalım azıcık
Ben küçük bir uyarı yaptım aslında. Burda biri 1.6 tdi Passata 200 yazınca olay oluyor. Senin durumun da aynı şekilde. Bunu sadece forumda değil yüz yüze görüştüğüm tanıdıkların vs herkese söylüyorum. Aracınız ın ederini yazın, ederinde satın diye. Yanlış bir şey de söylemedim bence kimse kimseye gerilmesin darılmasın.
uyarı degıl onerı olacak o.

Hay Maşallah semtin karavanı bile ayarlı :D Neredeyse toplam uzunluğu körüklü otobüs kadar var
IMG-20180217-WA0007.jpg
IMG-20180217-WA0006.jpg

Ben de arabamı sattım burada ilanı paylaşmadım o konuda haklısın. Denizin tavrı da yanlış sen de haklısın. Fark ettiğim şuydu 35 bin liraya dah atemiz bir i10 vardı sitede, yani ilanın açıklamasına göre daha temiz. 37 küsürdü fiyatı yanlış hatırlamıyorsam o bile fazlaydı bence 40 yazdığını görünce nedenini sormak istedim bir tek.
Ben boyle kazasiz boyazsiz hatasiz gibi gorunup, kazalilardan daha uygun fiyatli olan araclar hakkinda belirtilmeyen bir durumu oldugunu dusunurum. Kendime, ese dosta cok araba aldim sattim, onlarca kez soylenenden cok farkli seyler cikti arabada, o 35 bin lik arabada da belki bir sikinti var, giden alicilarin hepsi vazgeciyor olamaz mi?
Model 3 ile duz yolda 90 km hiz ile 500 km menzile ulaşmislar.
35000 dolar verip alirmiydiniz..
hic affetmem, bence bedava

Ben boyle kazasiz boyazsiz hatasiz gibi gorunup, kazalilardan daha uygun fiyatli olan araclar hakkinda belirtilmeyen bir durumu oldugunu dusunurum. Kendime, ese dosta cok araba aldim sattim, onlarca kez soylenenden cok farkli seyler cikti arabada, o 35 bin lik arabada da belki bir sikinti var, giden alicilarin hepsi vazgeciyor olamaz mi?

hic affetmem, bence bedava
Abi onu örnek verdim. Birkaç ilana bakarsak da aynı sonuca varabiliriz.

Arkadaşlar.
1-2 saat once gebzede 4 kşinin oldugu trafik kazasinda komşumun gelini rahmetli olmuş.
Tanimiyorum etmiyorum ama evlerimiz arka arkaya . Ağit ediyorlar. Yuregim parcalandi.. Allah belasini versin şu harfiyat kamyonlarinin.
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, geride kalanlara sabır nasip etsin inşaallah..

Sinan'ın ya da diğerlerinin asli görevi tam olarak bu değil ki.. Yani Sinan ya da bir başka tester bu hususta taraf olmak zorunda değil. Sinan orada göçük konusunda herhangi bir yanlı tavır sergiliyor olsa yukarıda ki yorumumda anlattığım ve araçlarda gördüğü eksiklikleri diğer herkese göre dürüstçe anlatıyor dediğim kısmı da yapmazdı. Netice itibariyle araçtaki bu sıkıntı için Sinan'ın ya da başka bir tester'ın görüşüne kullanıcıların ihtiyacı yok. Gündemi takip eden herkes sıkıntının ne boyutta olduğunu, devam edip etmediğini çok rahat şekilde görebilir. Dediğim gibi Sinan o konuda taraflı yorum yapıyor olsa, markayı bozmamak adına bunu yapıyor olsa, bu zamana kadar test ettiği araçlarda da gördüğü eksiklikleri diğer herkes gibi anlatır geçerdi. Ne şiş yansın ne kebap der yoluna bakardı.

Göçük konusuna girme kısmında ise eminim ki bu işi yapan kanallar da bu konulara girmeyi pek istemezler fakat takipçiler öyle ya da böyle bu soruları kanallara yönelttiği için onlar da markaya sormak zorunda kalıyor. Şimdi sen tester olarak bunu markaya sorduğun zaman marka sana ' şöyle büyük problemimiz var, bilmem kaç bin tane araçta sorun var, hala sıkıntıyı bulamadık, büyük bir sorun bu, sıkıntı yeni üretimlerde de devam edebilir ' gibi şeyler demeyeceğine göre testerların söylemiş olduğu şeylere de takılmanın manası yok.
Konuyu dagitmamak adina buraya tasimak istedim.
Kesinlile katiliyorum hocam, orada lansmanda bulunan sirket calisanlari bu isin profesyonelleri, yani algi yonetimi, pazarlama konusunda ciddi egitimliler. Lansman esnasinda da bu isin cok onemli olmadigina inandirmak amaciyla eminim cok basitce aciklamalar yapip konuyu kapatma yoluna gitmislerdir.
Dogrusu And in kendine has tasvirleri, mimikleri, diyalogu, otomobil bilgisi gercekten biz izleyiciler icin ciddi bir unsurdu. Fakat bence burda en onemli konu diyalog, yanilmiyorsam And in da birkac tane yalniz cektigi ve monolog yaptigi test vardi ve hatirladigim kadariyla @sinan in ki kadar basarili degildi kesinlikle. Sinan in testlerini seyrederken bircogunda adeta kendimi yolcu koltugunda oturuyormus gibi hissediyorum, ve bende daha da ciddi merak uyandirdigindan gidip test edesim geliyor arabayi. Zaten bilegi de tartisilmaz bilindigi uzere !!!
Ayrica markalara karsi bir cekinsesi oldugunu da inanmiyorum, bircok markayla otopark in arasini Sinan in duzelttigini biliyorum, buna ragmen "yok artik, bu kadar da gomulmez ki" dedigim cok testini seyrettim.
Abisiyle cekilen testler benim de hosuma gidiyor, ayni sekilde Muhip le cekilenler de. Daha once de belirttigim gibi Diyalog her zaman Monolog tan daha iyidir ki buna ragmen Sinan bence cok iyi is cikariyor.
Arkadaslar bu arada biraz daha dusunceli olabiliriz, adamin daha yeni cocugu oldu, bende 3 sene once ayni seyleri yasadigimdan biliyorum, esinizin size her zamankinden daha fazla ihtiyaci oldugu donemler bu aylar.
Neyse cok uzattim gene, velhasil kelam, HEP DESTEK TAM DESTEK ;););)

Konuyu dagitmamak adina buraya tasimak istedim.
Kesinlile katiliyorum hocam, orada lansmanda bulunan sirket calisanlari bu isin profesyonelleri, yani algi yonetimi, pazarlama konusunda ciddi egitimliler. Lansman esnasinda da bu isin cok onemli olmadigina inandirmak amaciyla eminim cok basitce aciklamalar yapip konuyu kapatma yoluna gitmislerdir.
Dogrusu And in kendine has tasvirleri, mimikleri, diyalogu, otomobil bilgisi gercekten biz izleyiciler icin ciddi bir unsurdu. Fakat bence burda en onemli konu diyalog, yanilmiyorsam And in da birkac tane yalniz cektigi ve monolog yaptigi test vardi ve hatirladigim kadariyla @sinan in ki kadar basarili degildi kesinlikle. Sinan in testlerini seyrederken bircogunda adeta kendimi yolcu koltugunda oturuyormus gibi hissediyorum, ve bende daha da ciddi merak uyandirdigindan gidip test edesim geliyor arabayi. Zaten bilegi de tartisilmaz bilindigi uzere !!!
Ayrica markalara karsi bir cekinsesi oldugunu da inanmiyorum, bircok markayla otopark in arasini Sinan in duzelttigini biliyorum, buna ragmen "yok artik, bu kadar da gomulmez ki" dedigim cok testini seyrettim.
Abisiyle cekilen testler benim de hosuma gidiyor, ayni sekilde Muhip le cekilenler de. Daha once de belirttigim gibi Diyalog her zaman Monolog tan daha iyidir ki buna ragmen Sinan bence cok iyi is cikariyor.
Arkadaslar bu arada biraz daha dusunceli olabiliriz, adamin daha yeni cocugu oldu, bende 3 sene once ayni seyleri yasadigimdan biliyorum, esinizin size her zamankinden daha fazla ihtiyaci oldugu donemler bu aylar.
Neyse cok uzattim gene, velhasil kelam, HEP DESTEK TAM DESTEK ;););)
Söylediklerine ben de katılıyorum hocam.. Hatta Sinan'ın sadece otomobili doğru ve dürüst şekilde anlatmanın ötesinde Otopark.com'u daha ileriye taşıyabilmiş olmasını da başarıyla karşılıyorum. Üstelik dediğin gibi yeni çocuğu olan, hali hazırda çalıştığı bir işi bırakma riskine girerek bu işe atılan biri olarak daha da başarılı olduğuna inanıyorum. Dediğim gibi konseptler değişir, tekli veya ikili testler gelebilir, farklı farklı kişilerle de anlatımlar olabilir. Yeter ki doğru analiz ve dürüst anlatım ikilisinden uzaklaşılmasın. Bu kaybedilmediği müddetçe Sinan'ın içinde bulunduğu tüm testler benim için yeterli düzeyde başarılı demektir. Tabii ki kendi beğenilerine ve tercihlerine göre araçları eleştirdiği yerler olacaktır. Bunların bir kısmı kendi beğenilerimize de uymayabilir ama genel profile baktığımızda başka kanallardan alamadığım dürüstlüğü Sinan aracılığı ile Otopark.com'dan alabildiğim için benim açımdan burası daha farklı bir mecra olarak kalacaktır hep.

Arabam olmasa su piyasayi gordukten sonra 2. El almazdim ben zaten. Ezelden beri turklerin yaptiklari cakalliklari bildigim icin zaten 2. El cok cok mecbur olmadikca almam son fiyatlara bakinca cogu araba 0 km fiyatina yakin zaten gider 0 alirim ben.

Arabayı satin aldıktan sonra 5000 bilemedin 10000 km kullanıyor çakal sonra sıfır arabanın liste fiyatından daha yüksek fiyatına satmaya çalışıyor kaptan.. böyle bir adilik şeref yoksunluğu olmaz yahu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...