Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şarjı 100 olduğunda şarj etmeyi bırakmıyor mu bu telefonlar?Gene de acaip bi yanık ya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bildigim kadariyla birakip yuzde 99 a dustugunde tekrar ediyor
LCD lerde olmuyor bildiğim kadarıyla. Note 3 kullandığım zamanlarda çok dikkat etmeme rağmen üst barda pilin, şarjın vs olduğu yerlerde yanık belli oluyordu. Daha önceden lcd kullandım başıma gelmedi, şu anda da lcd kullanıyorum, herhangi bir sorun yok

Edit: kısa bi araştırdım. LCD lerde olmazken, plasma ekranlarda oluyormuş. Bir de bu oled ekranlarda
Bu lg lerde g3 g4 lerde kronik sorundu ghost screen onlarda lcd yokmuydu ama?
Ya ben cok amoled kullandim annemde samsung mega vardi 4 sene kullandi ondada olmadi hic ilginc.gerci ben biraz dikkatli kullanirim oda var

Bildigim kadariyla birakip yuzde 99 a dustugunde tekrar ediyor

Bu lg lerde g3 g4 lerde kronik sorundu ghost screen onlarda lcd yokmuydu ama?
Ya ben cok amoled kullandim annemde samsung mega vardi 4 sene kullandi ondada olmadi hic ilginc.gerci ben biraz dikkatli kullanirim oda var
lglerdeki sorunlar galiba bundan farklı bişeydi ya. arada çıkıp arada kaybolan bişeydi sanki o. yanılıyor olabilirim. oled ekranı çoğunlukla ortalama parlaklıkta kullanınca pek sorun olmuyor.

öle deme olm gelsin lan, infazcı ruhum çok yalnız....

aman-ali-riza-bey-agzimizin-tadi-kacmasin1dcebaa5fa162eafb0f67417b79ff441.jpeg

839f0e3de1ac8989f0a66d490a7df69c.jpg

Teşhir ürünü S8 deki amoled yanığı.O kadar para ver eşek gibi amoled yanığı olsun.Cidden üzücü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yakın zamana kadar ben de amoled ekran kullanıyordum kesinlikle çok kullanışlı ekranlar ama bir çok teşhir ürününün ekranında sıkıntılar oluyor ekranda sararmalar bozulmalar yanmalar vs. Bazı mağazalardaki teşhir telefonlar uyku modu türü bir şekilde kullanılmadığında ekranı kapanıyor onlarda pek sıkıntı olmuyor da sürekli ekran parlaklığı sonda ve sürekli şarjda ekran açık olduğunda sıkıntı

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lglerdeki sorunlar galiba bundan farklı bişeydi ya. arada çıkıp arada kaybolan bişeydi sanki o. yanılıyor olabilirim. oled ekranı çoğunlukla ortalama parlaklıkta kullanınca pek sorun olmuyor.
Bende var g4 1.5 senedir kullanıyorum dediğiniz gibi bazen oluyor 7 8 kez ghost screen oldu, ama çok zor belli oluyor daha fazla olmuş da ben fark edememiş olabilirim

Fernando - Ndiaye - Belhanda üçlüsünden Tolga - Donk - Selçuk üçlüsüne kadar düşmeyi aklım hayalim almıyor. Bu çapsız üçlünün orta sahayı oluşturduğu son sivas maçındaki futbol ortada. Keza bugün ki halimiz de ortada. Millet cayır cuyur topçu alıyor, biz bırak almayı satıyoruz. Sattığımızın yerine de koyamıyoruz.

Fernando - Ndiaye - Belhanda üçlüsünden Tolga - Donk - Selçuk üçlüsüne kadar düşmeyi aklım hayalim almıyor. Bu çapsız üçlünün orta sahayı oluşturduğu son sivas maçındaki futbol ortada. Keza bugün ki halimiz de ortada. Millet cayır cuyur topçu alıyor, biz bırak almayı satıyoruz. Sattığımızın yerine de koyamıyoruz.

Hiç sorma, çıldırdım bu akşam. Teknik taktik yalnışlar futbolcu tercihlerindeki hatalar bir yana muslera her maç biraz daha kötü. Hepsini geçtim penaltının uzak yakın alakası yok halis mulis çıldırttı

Benle çatışan site açıyor zaten :D

iyi bi şeyse biz de çatışak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...