Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yooo, her hafta bir iki bir ikigidiyor. 33 dkda attığı 4 golle, 35 gol atar denilen negredoyu egale etmiş. A2den bozma bilmemnerden olma diye bi tabir olamaz. Ayıptır
Gunaydinlaaaaar
Gomis bu sezon su hirbirinde galip gelemediginiz derbilerin sadece 5-1 lik basaksehir hezimetinde gol atabilmis ! eywallah adam guzel gol atiyor ama karsisina iyi savunma olunca kitleniyor

Gunaydinlaaaaar
Gomis bu sezon su hirbirinde galip gelemediginiz derbilerin sadece 5-1 lik basaksehir hezimetinde gol atabilmis ! eywallah adam guzel gol atiyor ama karsisina iyi savunma olunca kitleniyor

E iyi de bu sene derbilerde gomis değil takım leşti :)
33 yaşında adama bu kadar para mı verilir diye sene başı edilmeyen laf kalmadı rakipleri negredo soldado alırken gomis mi alınır dendi, görüyoruz negredoyu da soldadoyu da.
Ha onlar 25 gol attı da benim haberim yoksa kusura bakmayın, ya da derbilerde golleri varsa yine kusura bakmayın.

E iyi de bu sene derbilerde gomis değil takım leşti :)
33 yaşında adama bu kadar para mı verilir diye sene başı edilmeyen laf kalmadı rakipleri negredo soldado alırken gomis mi alınır dendi, görüyoruz negredoyu da soldadoyu da.
Ha onlar 25 gol attı da benim haberim yoksa kusura bakmayın, ya da derbilerde golleri varsa yine kusura bakmayın.
ben diger takimlarin golculerinin iyi oldugunu iddaa etmedim, Gomis in iyi bir golcu oldugu kesin ama butun derbileri kaybederse, ilk yarinin sonunda da goruludugu gibi sampiyonluk zora girer diyorum.
Bence bu sezon derbilerdeki performansi da goz onune alirsak en iyi forvet Adebayor, en azinda simdilik

ben diger takimlarin golculerinin iyi oldugunu iddaa etmedim, Gomis in iyi bir golcu oldugu kesin ama butun derbileri kaybederse, ilk yarinin sonunda da goruludugu gibi sampiyonluk zora girer diyorum.
Bence bu sezon derbilerdeki performansi da goz onune alirsak en iyi forvet Adebayor, en azinda simdilik

Adebayorun kötü olduğunu da iddia etmedim, en iyisi o zaten. Ama takım oyunu olarak en iyi beslenen oyuncu o. Gomis tudor döneminde ilk haftalarda çok iyi başladı, sonra takım performansı düştü o da düştü. Derbilerde doğru düzgün top alamadı.Takım olarak oynamadık. Fatih Terimin gelişi ile birlikte tüm takımla beraber gomisin de performans uçuşa geçti. Ceza sahası içersinde her iki ayağıyla da çok etkili olduğu ve Avrupanın en güçlü forvetlerinden olduğunu bütün spor medyası yorumcular vs söylüyor ama ne hikmetse rakip takım taraftarları bi açık bulma derdinde. Adam ligde 24 gol atmış, Galatasaray tarihinde Jardele ait olan en fazla gol atan yabancı rekorunu da geçmiş. Takır takır top oynuyor eama derbilerde atamadı. E Derbilerde takım top oynamadı ki ? yapmayın gözünüzü seveyim. Tudor dönemiyle şu anı bir tutmayın, FB bi dönem bütün derbileri alıyordu, içerde dışarda bizi bjkyi yeniyordu. Ama şampiyon olamıyordu. Lig sadece derbilerden oluşmuyor

Yooo, her hafta bir iki bir ikigidiyor. 33 dkda attığı 4 golle, 35 gol atar denilen negredoyu egale etmiş. A2den bozma bilmemnerden olma diye bi tabir olamaz. Ayıptır
Ayıplık bir durum göremiyorum. Bknz:şekil A1.Negredo'luk bir durum olduğunu da düşünmüyorum aslına bakarsan biraz olsun futboldan anlayan biri ikisi arasındaki ftublo karakteri farkını anlayacaktır.
BLbapQ.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...