Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...temiz-degisensiz-3-parca-boya-530818397/detay

Panpişler nasil makina ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Baktım şimdi arabada iirite edici bir şey görmedim de şu canttan güzel gider alırsan
29757788_1_1080x720.jpg

Ama harbi yol tutmuyor.Kışlık lastiklerini bilmem de şu imperium serisi var ya:D Turanza candır dedirtmişti bana
Bu arada ofsetle bitsin bu iş.Süründür bizi çağdaş
audi-a4-b8-white-rotiform-blq1.jpg
Doktor, ben bu jantı koyayım araç gitmez valla. Çok düşürür bu performansı. 17 inç düşünüyorum. 18 bile zor. Modifiye den anlayan abiler yok mu burada :D Bi el uzatsın asdfsdfasd

bunu senın bana soylemen bıraz komık olmus malum foruma ılk geldın bısmıllah geyık baslıgında konusanlara posta koymaya calısmıstın barı sen deme olurmu :)
Niyeyse o gün de aynı Corsa sahibine verdiğin gibi anlamsız ve bilmişlikle bir tepki vermiştin. Işın kötü yani yaptığın yanlışın hala farkında değilsin.
Muhabbeti buraya neden taşıdığını anlamadım. İçgüdüsel olarak arkasında destek bulamayınca insanlar kendi tarafina çekmeye çalışıyor galiba. Fazla uzatmayacağım çünkü konuşsam da görüyorum ki pek fazla bişey ifade etmeyecek.

Niyeyse o gün de aynı Corsa sahibine verdiğin gibi anlamsız ve bilmişlikle bir tepki vermiştin. Işın kötü yani yaptığın yanlışın hala farkında değilsin.
Muhabbeti buraya neden taşıdığını anlamadım. İçgüdüsel olarak arkasında destek bulamayınca insanlar kendi tarafina çekmeye çalışıyor galiba. Fazla uzatmayacağım çünkü konuşsam da görüyorum ki pek fazla bişey ifade etmeyecek.
Tabıkı de senden daha bılmıs olmak durumundayım.O gun sana verdıgım yanıtı butun forum begendı ve destekledı zaten. keza o gun sana tepkı gosteren sadece ben degıldım. gerıye donus yaparak gorebılırsın.ama bendekı bılmıslık bılgı bırıkımınden veya yasımdan degıl forumun en eskılerınden olmamdandır. bu yuzden de geyık baslıgında nelerı konusup konusamayacagıma ozellıkle sen karar veremezsın.sana uzun uzun orf ve adet ogretmek ısterdım ama buna vaktım yok.kısaca bır yabancı mekana gırdıgınde selamın aleykum der kendını tanıtır ortama ayak uydurmaya calısırsın . gelır gelmez mekana ahıra gırer gıbı sen ne konusuyorsun oburune e burası geyık baslıgı konuyu dagıtma kuralları var buranın yaparsan cevabınıda alırsın halıyle.
muhabbetı buraya tasıma sebebım ( kı bu hep boyledır forumda yenı oldugunu bılıyorum yıne de anlayısla karsılamaya calısıyorum) konu dısına cıkılırsa alıntı kopyalanıp genel bır baslıkta konusulmaya devam edılır. bunun sebebı baslıgı daha fazla gereksız kırletmemek ıcındır. ben her zaman destek bulabılırım lakın senın yasıtın degılım o yuzden de olabıldıgınce sana uygun yazmaya calısıyorum.ama herseye karsın kımsenın begenmesıne veya desteklemesıne ıhtıyacım yok.ama konussanda hıcbırsey ıfade etmeyecegı dogru . once yenı gırdıgın bır toplulugun ıcınde nasıl konusulacagını ogren, sonra benım tavır ve konusmamı elestırırsın.

Son düzenleme:
Tabıkı de senden daha bılmıs olmak durumundayım.O gun sana verdıgım yanıtı butun forum begendı ve destekledı zaten. keza o gun sana tepkı gosteren sadece ben degıldım. gerıye donus yaparak gorebılırsın.ama bendekı bılmıslık bılgı bırıkımınden veya yasımdan degıl forumun en eskılerınden olmamdandır. bu yuzden de geyık baslıgında nelerı konusup konusamayacagıma ozellıkle sen karar veremezsın.sana uzun uzun orf ve adet ogretmek ısterdım ama buna vaktım yok.kısaca bır yabancı mekana gırdıgınde selamın aleykum der kendını tanıtır ortama ayak uydurmaya calısırsın . gelır gelmez mekana ahıra gırer gıbı sen ne konusuyorsun oburune e burası geyık baslıgı konuyu dagıtma kuralları var buranın yaparsan cevabınıda alırsın halıyle.
muhabbetı buraya tasıma sebebım ( kı bu hep boyledır forumda yenı oldugunu bılıyorum yıne de anlayısla karsılamaya calısıyorum) konu dısına cıkılırsa alıntı kopyalanıp genel bır baslıkta konusulmaya devam edılır. bunun sebebı baslıgı daha fazla gereksız kırletmemek ıcındır. ben her zaman destek bulabılırım lakın senın yasıtın degılım o yuzden de olabıldıgınce sana uygun yazmaya calısıyorum.ama herseye karsın kımsenın begenmesıne veya desteklemesıne ıhtıyacım yok.ama konussanda hıcbırsey ıfade etmeyecegı dogru . once yenı gırdıgın bır toplulugun ıcınde nasıl konusulacagını ogren, sonra benım tavır ve konusmamı elestırırsın.
Şu anlamsız sahiplenme duygunuzdan ne zaman vazgeçeceksiniz bekliyorum. Burası bir forum. Buradaki insanların ortak tutkusu arabalar. Vay efendim burda en eski benim vay efendim burada kuralları en iyi ben bilirim demenin kimseye faydası olmaz. Beni veya herhangi birini uyarabilirsiniz. Yanlış bir şey yapmış olabilirim. Buna kızmam da. Ama uygun bir üslupla. Dünkü mevzuda arkadaş foruma yeni gelmiş muhtemelen 5.28 in yapılış aşamalarini test bölümünde yayınlandığınin görmüş o da arabasını paylaşmış. Bu arkadaşı uyarmak gayet normal bişey. Ama "Buranin en eskisi benim , her şeyi ben bilirim , nerde konu açacağınızı biz biliriz. Lütfen kimseye bişey öğretmeye çalışmayın. Sizi şikayet etmem lazım " derseniz bu yanlış olur. Aynı tepkiyi 5.28 de neden vermediğinizi de zaten anlamamak çok zor değil. Rütbelinin veya burdaki eski üyelerin yeni gelenlere ( uygun üslupla yanlışları konusunda uyarmasindan bahsetmiyorum) herhangi bir konuda üstünlüğü , bu şekilde aşağılayarak cevap vermesine hakkı varsa lütfen deneyimli biri beni bu konuda bilgilendirsin malum forumda yeniyim(!)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...