Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ooo müdür bu şu ana kadar gorduklerimin arasında en temiz 3e girer. Kaçırma :)

Boyasında ofsayt noktalar var, 4 5 prça boyalı mı ne yazmış ama bu araba alınca boya kusurları gözüme batar gibi duruyor. Benim arabanın aynısı rengi, üstelik kusurlar da aynı :D Ki benim değişiklik yapsam mı acaba diye düşünme sebebim aracın boyaya ihtiyaç olması ve o kadar para verip boyatmak istemiyor olmam. Bunu alsam gene aynı kafa :D

Boyasında ofsayt noktalar var, 4 5 prça boyalı mı ne yazmış ama bu araba alınca boya kusurları gözüme batar gibi duruyor. Benim arabanın aynısı rengi, üstelik kusurlar da aynı :D Ki benim değişiklik yapsam mı acaba diye düşünme sebebim aracın boyaya ihtiyaç olması ve o kadar para verip boyatmak istemiyor olmam. Bunu alsam gene aynı kafa :D
Hahaha aynı usta elinden çıkma olabilir :D:D:D Iyi bi indirimle alirsan boyayı gözün görmez :)

147'ler çok tatlı makineler ya, 30 civarına araba alacak olsam başka model düşünmezdim heralde :D ilandakiler de gel beni al diyor :D :D

He yav cidden tatlı :)

Gülü seven dikenine katlanır hacı :D

Ama haklısın, bi tıklatsan boyayı kodu modu farketmez tutturması cidden çok zor :)
Siyah arabanın bakımı da zor abi ya bizim önceki arabamızın boyası derin siyah olarak geçiyordu(sedefli metalik)yıkattıktan 10 dk sonra geri tozlanıyordu fdsjdkçjdfsdsfldsfjk :D Bi de çok kılcal çizikleri vs belli ediyor gri gibi bakımı kolay değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...