Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfa-romeo_156_2004_photos_4_800x600.jpg

alfa-romeo_156_2004_pictures_2_800x600.jpg

alfa-romeo_156_2003_pictures_14.jpg

alfa-romeo_156_2003_photos_8.jpg

alfa-romeo_156_2004_photos_2_800x600.jpg

photos_alfa-romeo_156_2004_2_800x600.jpg

alfa-romeo_156_2003_wallpapers_4_800x600.jpg

alfa-romeo_156_2003_pictures_6_800x600.jpg

Yan marşpiyerler çok hoşuma gitti yalnız

images_alfa-romeo_147_2007_5_1280x960.jpg

alfa-romeo_159_2008_images_20_800x600.jpg

Ben bu siteye bayıldım :D :D :D :D

Şaka bir yana bi ara Utorrent vardı çok iyi çalışıyordu. Hala çalışıyorsa bi bak derim hocam
o ındırme programı :) aslında ıstedıgım oyun steam de 25 lıra. para degıl aslında zamanında gta 5 cıktıgında bunun yaklasık 8 katı para harcamıstım steam uzerınden. senelerce hep ısımı gordu ekstra para ıstemedıler. ama bu ıstedıgım oyun her yenı dlc sıne para ıstıyor en sınır oldugum olaydır ınadına torrent arıyorum bende. sonucta araba aldıgımızda ılk motoru alıp sonra kapı kaput vs dıye zamanla tamamlamıyoruz cok uyanıklar

o ındırme programı :) aslında ıstedıgım oyun steam de 25 lıra. para degıl aslında zamanında gta 5 cıktıgında bunun yaklasık 8 katı para harcamıstım steam uzerınden. senelerce hep ısımı gordu ekstra para ıstemedıler. ama bu ıstedıgım oyun her yenı dlc sıne para ıstıyor en sınır oldugum olaydır ınadına torrent arıyorum bende. sonucta araba aldıgımızda ılk motoru alıp sonra kapı kaput vs dıye zamanla tamamlamıyoruz cok uyanıklar
Anladım hocam. Bilgisayar konusunda pek fazla bilgim yok. O yüzden yardimci olamayacağım

Normalde böyle olayları pek sallamadıkları için polislerden pek hazzetmezdim fakat buradaki memur abilerin alnından öperim. Caz yapan tiplerin sesini kesiverdiler helal olsun.

Özet geçeyim:
Kornalı gürültülü tofaşlı asker konvoyu
Motorlu kekolar
Tam anlamadım ama sanırım henüz patlamamış bir silahta var
Ve bir yığın aptal

Bizde çok konvoy yaptık. En fazla evin önünden çıkarken korna çalmışızdır o kadar. Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok, adamın soluğunu keserler böyle.

Normalde böyle olayları pek sallamadıkları için polislerden pek hazzetmezdim fakat buradaki memur abilerin alnından öperim. Caz yapan tiplerin sesini kesiverdiler helal olsun.

Özet geçeyim:
Kornalı gürültülü tofaşlı asker konvoyu
Motorlu kekolar
Tam anlamadım ama sanırım henüz patlamamış bir silahta var
Ve bir yığın aptal

Bizde çok konvoy yaptık. En fazla evin önünden çıkarken korna çalmışızdır o kadar. Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok, adamın soluğunu keserler böyle.
Hocam nicki görünce Beyler su araba nasıl demeni bekliyordum

Hocam nicki görünce Beyler su araba nasıl demeni bekliyordum
Ya aslında attığım araçların hepsini kullanmışlığım var ama başkası onaylayınca insana bir rahatlama geliyor. :D
Zaten daha alamadık aracı, müşterinin mızmızlığı yüzünden. :( İlla istiyor ki ortadan birleştirilmiş arabayı iteleyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...