Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gunaydin beyler, bugun arabayi ilk kez muayeneye goturdum. İlla kusur bulacaklar ya motor no okunamiyor diye hafif kusur yazmislar. Hayir, serviste motoru yikattim bir de piril piril olmustu. Motor no ya okunuyordur ya da okunamiyordur. Eger okunamiyorsa agir kusurdur. Okuyabilmissen zaten okuyabilmissindir bunun hafifi mi olur ben anlamadim. Sacma sapan isler.

Gunaydin beyler, bugun arabayi ilk kez muayeneye goturdum. İlla kusur bulacaklar ya motor no okunamiyor diye hafif kusur yazmislar. Hayir, serviste motoru yikattim bir de piril piril olmustu. Motor no ya okunuyordur ya da okunamiyordur. Eger okunamiyorsa agir kusurdur. Okuyabilmissen zaten okuyabilmissindir bunun hafifi mi olur ben anlamadim. Sacma sapan isler.
bana birkez sis farının açısı bozuk diye hafif kusur yazmışlardı :D

Eski aracımda bana da aynısından yazmışlardı. Sol sis farı bilmem kaç milimetre yan tarafı aydınlatıyor diye. Sanırsın sis farı sürekli ve düzenli kullanılan bir şey. Kırk yılın başı sis olacak da göz gözü görmez bir yolda sis farını yakacaksın. Onun da bir kaç milimetrelik bozuk ayarı karşıdakine kaza yaptıracak sanki :D Diyorum ya saçma sapan işler. Pamukkale otobüsü de muayene için geldi. Aracı istasyona aldılar, şoför de benim yanıma geldi. ' ... çocukları arabanın bilmem neresini bilmem ne yaptılar ' diye bastı küfürü. Herifler geri vitese takmayı becerememiş, zorlamışlar vitesi. Adam çıldırmıştı :D 20 yaşından büyük şahinler geldi, lpg'den benzine geçir dediler araba on saat çalışmadı. O aracı muayeneden geçirdiler, sonra motor no okunamıyor hafif kusur, sis farı bilmem kaç milimetre ayarsız hafif kusur.. Türkiye işte burası. Buradan bir cacık olmaz.

Valla ilgisiz birakiyorsunuz umursamiyorsunuz motor pislik icinde ise ben bilemem :p
Harbi resimlerini gormustum yikamadan sonra ayip harbi nasil okunmamis
Motor pis olsaydi zaten anlardim. Tertemiz paril paril teslim ettim. Yangin tupunun tarihi gecmis gittim doldurttum. Reflektor falan ne varsa kontrol ettim. Ona ragmen hafif kusur buldu. Motor no'yu okudun mu okudun. Zor okunuyor yahut kolay okunuyor ne fark eder neticede okuyabilmissin. Kayitlarda ki numara ile eslesmis daha ne. Plaka mi ki bu duzenli okunan ve lazim olan bir sey olsun. Mal mal isler harbiden.

Sıfır olarak alınıp aynı gün 50km de (50bin değil düz 50) evrak işleri için muayeneye giren vitoya far açısı yüzünden hafif kusur yazıldığını gördüm:D muayeneden kusursuz geçince sonrakine 2 değil 3 yıl sonra giriliyor diye biliyorum, para için kusur buluyorlar

Sıfır olarak alınıp aynı gün 50km de (50bin değil düz 50) evrak işleri için muayeneye giren vitoya far açısı yüzünden hafif kusur yazıldığını gördüm:D muayeneden kusursuz geçince sonrakine 2 değil 3 yıl sonra giriliyor diye biliyorum, para için kusur buluyorlar
Yok haci bi fark yok binekte

Eşime çok güzel bir iş buldum derken, 4 senelik lisans mezunu olmadığı için kabul etmediler. Oysaki baş vurduğumuz iş branşında 10 sene tecrbesi vardı. Çok üzüldüm çook.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...