Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
@Sailor
Sizin opelin kaskosu ne çıktı. Baban kaç yıllık şöför. Kaza sicili felan nasıl. Esas merakım pahalı arabalarda kasko değeri ne kadar artıyor.
Sallıyorum ben i10 için 750 tl veriyorum, Opeldede fiyat 750 ise daha büyük araba almak masraf bakımında fazla çıkmıycak anlamına geliyo.r

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
@Sailor
Sizin opelin kaskosu ne çıktı. Baban kaç yıllık şöför. Kaza sicili felan nasıl. Esas merakım pahalı arabalarda kasko değeri ne kadar artıyor.
Sallıyorum ben i10 için 750 tl veriyorum, Opeldede fiyat 750 ise daha büyük araba almak masraf bakımında fazla çıkmıycak anlamına geliyo.r
abı bunu kasko yaptırdıgın elemana sorsan daha ıyı olur her yer farklı fıyat verıyor kasko konusunda cunku.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Ufak tefek işleri vardı, maslağa göndermiştim. Artık pek kısık değil bu arada gazladığında en kötü 600 HP dir. o_O

Kac hp’de oldugunu bilemiyorum tabi (videoda yanlis hatirlamiyorsam 750-800’e kadar yolu var deniyordu) Malum ben 250 hp’nin ustunde arac kullanmadigim icin 500 hp veya 600 hp’nin gidisini cok ayirt edemem..Normal kullanildigini gordum bir de yavas yavas gidiyordu, cok hardcore bir ayar yapilmamistir diye dusunerek kisik ayardadir yazdim..
Ancak aracin gidisi gercekten muazzam, bir de degisik bir koku birakiyor. Soyle 2 km duzluk olsa saniyeler icinde yok olacak kadar hizli :D

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Tam çarpmalık
721f1a930bc601c9b89cdd8550b56805.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,367
46,060
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
gunaydinlar
Sene 2008-2009, 156 ile Vatan caddesinde usul usul ilerlerken kirmizi isikta yanima usuuuulca Klasik bir Camaro SS yaklasikti, usulca derken sessizce degil tabi, siz anladiniz onu :D Iri yari, kel, Manco biyikli abimizle goz goze geldik, tabi ben verdim gazi, verdim gazi, sonuc: adamin plakasini 2. isiklarda okuyabildim ancak :D Neyse bende yanina sokuldum, eywallah, dedim tesekkur ettim, o datakipci doyurdu iste OTOPARK deyimiyle.
Ozellikle sehir disinda bu tip seyler daha cok basima geliyor, hatta babamla arabayi ilk getirirken, yorulunca Trabzon Samsun arasinda o kullanmisti, en az 6-7 kez milletin gazina gelip dip gaz yapti (kapisma gibi degil ama, sahinle biri yaklasiyor abi biz gaz versene sesini duyalim fln diyor), ben bile babami ilk defa boyle gordum. 65 yasinda bir adamin agzini kulaklarina getirebiliyorsa bu makina, dedim Erol dogru tercih yaptin demek ki :D
Günaydın herkese :)

Güçlü ve egzotik makinesi olanların kaderi budur hocam yapacak hiç bir şey yok :D Dediğim gibi müsait ve uygun bir yolda senin mustang'i ben de görsem ' bir yapıştır da izleyek ' diye ufak ufak gaza getirirdim muhakkak :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Güçlü ve egzotik makinesi olanların kaderi budur hocam yapacak hiç bir şey yok :D Dediğim gibi müsait ve uygun bir yolda senin mustang'i ben de görsem ' bir yapıştır da izleyek ' diye ufak ufak gaza getirirdim muhakkak :D
Ben yakalayamadim bile ya gaza getirmeyi birak. Neyse bi aklini alcam abimin go kart da merak etme

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus

Eywallah seve seve, tabi dışardan bende şahit olmadım bu sahneye çıplak gözle henüz [emoji51]

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,367
46,060
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben yakalayamadim bile ya gaza getirmeyi birak. Neyse bi aklini alcam abimin go kart da merak etme
Eywallah seve seve, tabi dışardan bende şahit olmadım bu sahneye çıplak gözle henüz [emoji51]
Kaptan benim araç dizel zaten. Bırak yakalamayı rölantide gaza bassam sesi çıkmaz doğru düzgün. En azından seninkinde ses var :D

Eyvallah hocam :) Bulduğumda yapmışlığım vardır. Siyah bir corvette'e ve yine siyah bir porsche'ye yapmışlığım var bunu. Yani bana denk gelen ve uygun ortam olan en egzotik iki araç bunlardı. Başka zamanlarda da denk geldi ama oralarda yol müsait değildi, bir şey yapmadım :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kaptan benim araç dizel zaten. Bırak yakalamayı rölantide gaza bassam sesi çıkmaz doğru düzgün. En azından seninkinde ses var :D

Eyvallah hocam :) Bulduğumda yapmışlığım vardır. Siyah bir corvette'e ve yine siyah bir porsche'ye yapmışlığım var bunu. Yani bana denk gelen ve uygun ortam olan en egzotik iki araç bunlardı. Başka zamanlarda da denk geldi ama oralarda yol müsait değildi, bir şey yapmadım :D
Ses konusunda harbi o ciger sesi devirlenmesi anlayamazsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım