Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
30442513_10213292006987268_3891909745124048896_n.jpg

yeni cls gelmiş
Bu foto maara yav arabanın ilan bile çıktı

izmitte 2 tane var diye biliyorum :)
Reyiz denizliden burayi nasıl goruyon be :)

Beyaz miydi yoksa kırmızı mıydı , üzerinden 1-2 hafta geçtiği için net hatırlamıyorum . Bu aralar sosyal medya da beyazini cok görüyorum belki o cagristiriyordur . kirmizi da olabilir . Ama o ani aklima getirdigimde kirmizi olarak ta hatırlıyorum Allah Allah :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reyiz denizliden burayi nasıl goruyon be :)

Beyaz miydi yoksa kırmızı mıydı , üzerinden 1-2 hafta geçtiği için net hatırlamıyorum . Bu aralar sosyal medya da beyazini cok görüyorum belki o cagristiriyordur . kirmizi da olabilir . Ama o ani aklima getirdigimde kirmizi olarak ta hatırlıyorum Allah Allah :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asdfasdfasdf biri beyaz biri kırmızı

Baya video var bunla ilgili dogru galiba. Zaten sasirtmadi ama benim aklima takilan soru su. Leon da olan motor golf te var a3 te var. Aralarindaki muazzam fiyat farkini sadece ic kalite sagliyor olamaz herhalde. Alt takimlari cok mu farkli bu araclarin
Aynen özellikle Leon ve Golf arasında dağlar var. A3 ile Golf hemen hemen aynı çok hafif ayar farklılıkları var.

Aynen özellikle Leon ve Golf arasında dağlar var. A3 ile Golf hemen hemen aynı çok hafif ayar farklılıkları var.
Cok garip ya. İbiza leon polo golf a1 a3 fabia vs hepsine 1.0 secenegi var galiba ama fiyatlari cok oynuyor. Mqb platformu cikti aha dedim fiyatlar simdi ucuzlar gene ucuzlamadi. Su q2 falan ucuzlasin bari artik :D

Baya video var bunla ilgili dogru galiba. Zaten sasirtmadi ama benim aklima takilan soru su. Leon da olan motor golf te var a3 te var. Aralarindaki muazzam fiyat farkini sadece ic kalite sagliyor olamaz herhalde. Alt takimlari cok mu farkli bu araclarin
Aslında motor aynı diyoruz ama motorda da çok farklılık var.

Tabiki sadece iç mekan değil...
Şöyle diyim, Audi nin müşteri hizmetlerinden tutunda, araç bakımdayken veya servise geldiğiniz bekleme odasına, reklam ve sponsorluk giderlerine kadar bir çok endirek maliyet de çıkıyor... ek olarak bazı modeller için üretim yeri farklılıkları, üretim aşamasındaki kalite kontrol süreçleri de Audi de daha maliyetli diye okumuştum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...