Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok yazılımları farklı hatta 115 ve 116 lıklar daha büyük turbolu olması lazım
Alla alla sinan bana hepsi ayni demistide yanlis aklimda kalmis herhal
Tabiki sadece iç mekan değil...
Şöyle diyim, Audi nin müşteri hizmetlerinden tutunda, araç bakımdayken veya servise geldiğiniz bekleme odasına, reklam ve sponsorluk giderlerine kadar bir çok endirek maliyet de çıkıyor... ek olarak bazı modeller için üretim yeri farklılıkları, üretim aşamasındaki kalite kontrol süreçleri de Audi de daha maliyetli diye okumuştum...
Yani aslinda anladigim kadariyla cok buyuk farkliliklar yok a3 yerine golf de tercih edilir gibi duruyor
Bu arada cok bulundum bekleme odasinda audi nin ama ikame arac vermediler hic a3 icin o yuzden gelen bardaktaki amblemin goz boyamasi var diyebilirim sadece

2 sayfa oldu yeni mi aklına geldi :D
görsel ile anlatmaya çalışayım :D
SOTW_AlfaRomeo156JTDSW_02.jpg

Alla alla sinan bana hepsi ayni demistide yanlis aklimda kalmis herhal

Yani aslinda anladigim kadariyla cok buyuk farkliliklar yok a3 yerine golf de tercih edilir gibi duruyor
Bu arada cok bulundum bekleme odasinda audi nin ama ikame arac vermediler hic a3 icin o yuzden gelen bardaktaki amblemin goz boyamasi var diyebilirim sadece

Hocam tercih dilebilir edilmesine de ...işte geçen gün yazdığım konu gibi bir durumda oluşuyor bazen.. Golf 1.0 tsi ile Audi a3 1.0 için 10k fiyat farkı çıkmış... arkadaşta Audi almış..donanımla az farkla Audi de daha bile fazlaymış,,, yani aslında benzer modeller için öyle bir fiyat farkı çıkmayadabilir ... o zamanda premium der verilir belkide

Baya video var bunla ilgili dogru galiba. Zaten sasirtmadi ama benim aklima takilan soru su. Leon da olan motor golf te var a3 te var. Aralarindaki muazzam fiyat farkini sadece ic kalite sagliyor olamaz herhalde. Alt takimlari cok mu farkli bu araclarin
Lastigi değiştirilirken bi golf 7 görmüştüm
Teker göbeğinde vw audi logosu yan yanaydı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...