Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş, 2 gündür şu otomobil forumunda haber de yapılmadı diye yeni çıkacak bir aracın tüm detaylı bilgilerini bulup paylaşmaya çalışıyorum. Hatta paylaştığım linklerin okunmayacağını bildiğim için petrolhead kafası bol olan forumumuz için özellikle sürüş adına yapılan değişikleri içeren bilgiler yazmaya çalışıyorum. Aracın daha fazla özelliği ve geliştirilen, eklenen diğer kısımları içinse paylaştığım linklerin okunmasını tavsiye ediyorum. Bazıları çıkıyor, bu araçta yenilik yapılmamış, eskisi gibi tek yönlü, çok yönlü değil diye yorumlarda bulunuyor. Hadi beğenip beğenmemeyi, leş olmuş bu denmesini, 5 para etmez denmesini anlarım bunlar doğaldır. Ama paylaştığım onca yazıyı zahmet edip okumadan, hele o linklere tıklayıp detaylı olarak neler yapılmış bu yeni araçta bunlara bakmadan tek yönlü araç olmuş diye yorum yapmak nedir ? Madem bir başlığa yorum yapılıyor, bir zahmet paylaşılanları oku ki yorumlar tutarlı olsun, sohbet tutarlı dönsün. Vallahi ben bile bazen zıvanadan çıkabiliyorsam varın gerisini siz düşünün. Harbiden vw sahiplerini falan daha iyi anlıyorum. Bir şeyin doğrusunu anlatmaya çalışırken fanboy damgası yememek öyle zor ki bu ülkede. Beni en rahatsız eden şey de bu.

Valla abi iyi ki yazıyosun da bilgileniyoruz Focus hakkında.Babama da söylüyorum tartışıyoruz falan bilgilendirici oluyor takma abi ya boşver.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla abi iyi ki yazıyosun da bilgileniyoruz Focus hakkında.Babama da söylüyorum tartışıyoruz falan bilgilendirici oluyor takma abi ya boşver.

Allah razi olsun kardesim pek takmiyorum zaten kafaya ama iste boyle olunca beyin 404 verebiliyor. Acaba ben bir sey paylasmadim mi herhangi bir sey mi atladim diye :D

Arkadaş, 2 gündür şu otomobil forumunda haber de yapılmadı diye yeni çıkacak bir aracın tüm detaylı bilgilerini bulup paylaşmaya çalışıyorum. Hatta paylaştığım linklerin okunmayacağını bildiğim için petrolhead kafası bol olan forumumuz için özellikle sürüş adına yapılan değişikleri içeren bilgiler yazmaya çalışıyorum. Aracın daha fazla özelliği ve geliştirilen, eklenen diğer kısımları içinse paylaştığım linklerin okunmasını tavsiye ediyorum. Bazıları çıkıyor, bu araçta yenilik yapılmamış, eskisi gibi tek yönlü, çok yönlü değil diye yorumlarda bulunuyor. Hadi beğenip beğenmemeyi, leş olmuş bu denmesini, 5 para etmez denmesini anlarım bunlar doğaldır. Ama paylaştığım onca yazıyı zahmet edip okumadan, hele o linklere tıklayıp detaylı olarak neler yapılmış bu yeni araçta bunlara bakmadan tek yönlü araç olmuş diye yorum yapmak nedir ? Madem bir başlığa yorum yapılıyor, bir zahmet paylaşılanları oku ki yorumlar tutarlı olsun, sohbet tutarlı dönsün. Vallahi ben bile bazen zıvanadan çıkabiliyorsam varın gerisini siz düşünün. Harbiden vw sahiplerini falan daha iyi anlıyorum. Bir şeyin doğrusunu anlatmaya çalışırken fanboy damgası yememek öyle zor ki bu ülkede. Beni en rahatsız eden şey de bu.

Bu arada söyleyemedim de konunun trollenmesinden iyidir. Arteon yazdım biliyorsun başlığın yarısı nedense opel ve özellikle sahip olduğum arabaya yapılan saldırılar. Sanki annem-babam bir marka da çalışıyor da bide laf ediliyor. Ben de o test için öğle 3 den akşam 12 kadar araştırma yapıp yazdım. Gittim sırf arteon yazısı yazmak için üstüne aynı yolda aynı şekilde a4,c serisi,insignia kullandım ve superb,mondeo hakkında ne düşünmüşsem o yazıları bulup hatırlamak için okudum sonra donanımları fiyatları araştır onların hepsini yazıya dök tam 4 saat aldı. Güzel muhabbetlerde döndü ama başlığın yarısı kirli neyse ki @alfhonso reis vardı da daha çok kirlenmesini önledi

Bu arada söyleyemedim de konunun trollenmesinden iyidir. Arteon yazdım biliyorsun başlığın yarısı nedense opel ve özellikle sahip olduğum arabaya yapılan saldırılar. Sanki annem-babam bir marka da çalışıyor da bide laf ediliyor. Ben de o test için öğle 3 den akşam 12 kadar araştırma yapıp yazdım. Gittim sırf arteon yazısı yazmak için üstüne aynı yolda aynı şekilde a4,c serisi,insignia kullandım ve superb,mondeo hakkında ne düşünmüşsem o yazıları bulup hatırlamak için okudum sonra donanımları fiyatları araştır onların hepsini yazıya dök tam 4 saat aldı. Güzel muhabbetlerde döndü ama başlığın yarısı kirli neyse ki @alfhonso reis vardı da daha çok kirlenmesini önledi
Kisisel begeni ve fikirler noktasinda sakin biriyim. Yani benim begendigim bir seye biri laf etse saygi duyar oyle dusunuyor der gecerim ama onca ugras veriyoruz zahmet edip paylasinlari dogru duzgun okumadan yorum yapilinca geriliyorum cunku mantikli davranilmadigi vakit dogruyu anlatmaya calisirken damgalanabiliyorsun :D

Emegine, eline saglik kardesim. Gordum ne yazik ki. Lakin insanlarin anlamadigi konu su; ben Ford araclari hakkinda bilgiler yaziyorsam, onlar hakkinda yorum yapiyorsam bunun sebebi o araclara dair ilgimin ve tecrubemin daha fazla olmasindan kaynakli. Bilmedigim konuda yazmayi sevmiyorum. Ben opel, vw, citroen de yazarim ama ne tecrubem ne bilgim bu araclar hakkinda ilgisi olanlar kadar fazla degil. Senin tecruben, ilgin opel'e dairse tabii ki daha cok bu marka hakkinda bilgi paylasacaksin, rakip araclari bu markayla kiyaslayacaksin. Bu taraf olmak fanboyluk yapmak degil ki.. Bilgin, ilgin ve tecruben hangisinde daha coksa onu yazacaksin.

Son düzenleme:
Real Madrid
Roma
Liverpool
Bayern Münih

tenor.gif

Yav biraz düşündümde bu yeni supra nin tanıtımını ne uzattılar arkadaş araba hala ortalıkta yok yav :confused:

https://www.change.org/p/milli-eğitim-bakanlığı-kocaeli-anadolu-lisesinin-sınav-ile-öğrenci-alabilmesi-için-siz-de-destek-olun?recruiter=145385000&utm_source=share_petition&utm_campaign=petition_show&utm_medium=whatsapp
Evet abilerim ablalarım kardeşlerim benim için şuna bi imza atarsanız çok makbule geçer.38 senelik nitelikli seçilmesi garanti görülen okulumuz nitelikli seçilmedi maalesef.Siz de bir imza atarak bize destekçi olabilirsiniz.

Bu mevzu cidden çok saçma ya hadi sistemi değiştirdin bari düzgün bişeyler yap ama nerdeee

Rica ederim kardeşim. Pazarlıkla fiyat avantajı sunanlar alınabilir ancak. Onun haricinde mk3,5 makyajlı da olsa eski bir model. En az 7-8 yıllık bir model. Şöyle temiz, nispeten az km'de ve bakımlı bir 1.6 tdci Titanium yerine başka alternatifler de araştırılabilir. Son bir kaç aydır fiyatlara bakmadım ama bu özelliklerde bir araç 2.el olarak 80-85'ten aşağı olmaz gibi geliyor.

Abi mk 2.5 alınır mi sence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...