Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bisikleti maşa değişimi için servise götürdüm , ikâme bisiklet verdiler :)
ac19f0b59fe605e6bf09b25f518c1999.jpg

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açıklamaya gel; ‘’UBER San Francisco'da doğmuş bugün benim askerime silah sıkan Afrin'de askeri şehit eden hainlerin ürediği yerdir. UBER'e binen de kullanan da vatan hainidir.’’

Bu hitap şekli, bu cümleler bana bir siyasetçiyi hatırlattı ama neyse..

Bu ülkenin en büyük sorunu da bu zaten. Niye eleştiri alıyorum, kendimi nasıl daha iyi hale getirebilirim, nasıl daha iyi hizmet verebilirim diye sormak yerine laga luga yapıp milleti yaftalamak. Balık baştan kokar diye boşuna dememişler. Başkanı böyle olduktan sonra taksiciyi siz düşünün.

Son düzenleme:
Millet bu yeni Subaru XV'yi deneyen oldu mu? Performansı hakkında hiç iyi şeyler söylemiyorlar.
1.33 corolla'ya göre nasıldır?

Allah acılarını dindirsin, daha fazla süründürmeden hayırlısıyla yanına alsın inşaallah. Maalesef hayat böyle.. Sakıp Sabancı'nın bir röportajı vardı ve şöyle diyordu; neredeyse her şeyi satın alabilecek gücüm olmasına rağmen yürüyemeyen oğluma bir gün bile ayakkabı satın alamadım.
Hayat ne yazık ki böyle.. Mal mülk maddi kazanç gibi şeyler yaşamayı sürdürebilmek için temel anlamda ihtiyaç duyulan şeyler olsa da asla bir amaç olmamalı. Allah hayırlısını nasip etsin.
Amin abi. Çok zor iş, Allah düşmanınım bile başına vermesin.

Selam millet,

DNS servislerindeki bir bakım sebebiyle saat 22 ile 23 arasında sitede yavaşlama ve açılmamalar meydana gelebilir. Planda kesinti yavaşlama yok bu arada, ama biz işin kötü tarafına bakıyoruz yine :)

Selam millet,

DNS servislerindeki bir bakım sebebiyle saat 22 ile 23 arasında sitede yavaşlama ve açılmamalar meydana gelebilir. Planda kesinti yavaşlama yok bu arada, ama biz işin kötü tarafına bakıyoruz yine :)
Ekranın altına şimdi geldi açıklaması. Teşekkürler duyarlı başgan:)

Açıklamaya gel; ‘’UBER San Francisco'da doğmuş bugün benim askerime silah sıkan Afrin'de askeri şehit eden hainlerin ürediği yerdir. UBER'e binen de kullanan da vatan hainidir.’’

Bu ülkenin en büyük sorunu da bu zaten. Niye eleştiri alıyorum, kendimi nasıl daha iyi hale getirebilirim, nasıl daha iyi hizmet verebilirim diye sormak yerine laga luga yapıp milleti yaftalamak. Balık baştan kokar diye boşuna dememişler. Başkanı böyle olduktan sonra taksiciyi siz düşünün.
Uberciler fetöcüdür

Uberciler fetöcüdür
UBER israyildir.

Selam millet,

bugün öğlen 12den akşam 5 buçuğa kadar nerdeyse uyap yoktu, nöbetçi bendim. az önce eve girdim. bi telefon daha geldi, tekrar gidebilirim. bana gidecek sistemden bahsetme söverim vip açılmadan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...