Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi mk 2.5 alınır mi sence
abim mk2.5 kasalara ben de biraz hakimim. İç mekanda havalandırma ızgaraları gibi bazı dayanıksız detayları vardır ama motoru ve altyapısı taş gibidir. Biraz konforsuz, rakiplerine göre sert arabadır ama karşılığında çok hisli güzel bir yol tutuşu vardır. Bir de titanium donanımı diğer donanımlara göre bariz daha sessizdir. Nedenini bilmiyorum ama muhtemelen daha çok yalıtım malzemesi kullanıldığındandır.
İki temel sıkıntısı var: Birincisi benzinli motoru kesinlikle lpg'ye gelmez. Motor kolayca çöker, arabayı sahibine dert eder. İkincisi de, alan uzun süre kullandığından düşük km'li temizini bulmak zordur ve yüksek km'lere rağmen fiyatları bayağı yüksektir.

Son düzenleme:
https://www.change.org/p/milli-eğitim-bakanlığı-kocaeli-anadolu-lisesinin-sınav-ile-öğrenci-alabilmesi-için-siz-de-destek-olun?recruiter=145385000&utm_source=share_petition&utm_campaign=petition_show&utm_medium=whatsapp
Evet abilerim ablalarım kardeşlerim benim için şuna bi imza atarsanız çok makbule geçer.38 senelik nitelikli seçilmesi garanti görülen okulumuz nitelikli seçilmedi maalesef.Siz de bir imza atarak bize destekçi olabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu listedeki okulları neye göre seçtiler hâlâ anlamış değilim saçma sapan okullar var cidden adamakıllı bir çok okul yok. Benim bildiğm binası çok çok güzel ama cidden içi boş eğitimi berbat okullar var. Binası orta halli eğitimi çok iyi okullar yok. Binaya göre mi seçiyor okulu nedir. İstanbul için gidip 480 taban puanla öğrenci alan en iyi üniversitelere öğrenci gönderen bir Çağrıbey A.L gibi bir okulu bile listeye almamışlar

Almanlar, saate 120 km hızla giderken 17 kw elektrik yakan , egolf yapmışlar. Oysaki Tesla bile 90 km hızla gideker 18,5 kw, 120 km hızla giderkende 24,5 kw elektrik tüketiyor :)
@Porsche Almanlar gizli saklı arge çalışmalarını bir bir döküyor galiba . Ne dersin. :)

Almanlar, saate 120 km hızla giderken 17 kw elektrik yakan , egolf yapmışlar. Oysaki Tesla bile 90 km hızla gideker 18,5 kw, 120 km hızla giderkende 24,5 kw elektrik tüketiyor :)
@Porsche Almanlar gizli saklı arge çalışmalarını bir bir döküyor galiba . Ne dersin. :)
Ben dediğimde benle dalga geçiyorlardı abi :). Bak gör sene sonunda Audi ve Mercedes'in gümbür gümbür geldiğini görecekler. Yeni çıkacak olan E-Tron v3.0 otonom sürüşe dahi sahip olacak. Dediğim gibi elektrikli arabayı Tesla ateşlemiş almanlar geliştirecektir.

Dün patronumun babasını ziyarete gittim hastaneye. 1 ay önce ofise gelen adam şimdi bir deri bir kemik kalmış, kanser artık tüm vücuda yayılmış. İlaç vermeye bırakıp acılarını dindirmek için morfin veriyorlarmış. Ciddi anlamda parası, ülkede halledemeyeceği iş neredeyse olmayan adam öylece ölmeyi bekliyor. Bazen ciddi anlamda boş işlerle uğraştığımızı hissediyorum.

Aklıma geldi sorayım.. Şu yalıya giren gemide, itişi arkaya vermek çokmu zordu. neden duramadıki. Gemilerde geri vitese takmak olmuyormu.
1 . kımseye soylemedıler ama gemıde makına arızası varmıs.
2. o boyutlardakı gıbı bır gemı stop a cekıldıkten 6 gemı boyunda anca durur
3. bırde gerı ( tornıstana ) cekıldıkten sonra makınalara cok buyuk yuk bınerdı yapabılselerdı bıle yınede vurabılırdı gemı eskı ve bakımsız.

Dün patronumun babasını ziyarete gittim hastaneye. 1 ay önce ofise gelen adam şimdi bir deri bir kemik kalmış, kanser artık tüm vücuda yayılmış. İlaç vermeye bırakıp acılarını dindirmek için morfin veriyorlarmış. Ciddi anlamda parası, ülkede halledemeyeceği iş neredeyse olmayan adam öylece ölmeyi bekliyor. Bazen ciddi anlamda boş işlerle uğraştığımızı hissediyorum.
Allah acılarını dindirsin, daha fazla süründürmeden hayırlısıyla yanına alsın inşaallah. Maalesef hayat böyle.. Sakıp Sabancı'nın bir röportajı vardı ve şöyle diyordu; neredeyse her şeyi satın alabilecek gücüm olmasına rağmen yürüyemeyen oğluma bir gün bile ayakkabı satın alamadım.
Hayat ne yazık ki böyle.. Mal mülk maddi kazanç gibi şeyler yaşamayı sürdürebilmek için temel anlamda ihtiyaç duyulan şeyler olsa da asla bir amaç olmamalı. Allah hayırlısını nasip etsin.

Evet abi hiçbirşeyden haberleri yok, i3 ve zoe önermek nedir? Pedalların yerini bile bilmeyen adamlara otomobil haberi yaptırıyorlar
Haberi Sözcü'nün yaptığını görünce tahminen otomobil tavsiye etmenin ötesinde şu cümlede geçeni vurgulamak için yapmışlar bu haberi; Son günlerdeki akaryakıt zamları tüketiciyi 'biz nasıl otomobile bineceğiz' sorusuyla karşı karşıya bırakıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...