Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20180414_150417-1.jpg
Karbon seramik mübarek

Kırkpınar'da şerbet diye bir yere gitmiştim, işletmeden memnun kalmıştım. Forumda da yazmıştım hatırlayanlar vardır. Her şey iyi güzelde Kırkpınar sahildeki o yerler otoyola biraz fazla yakın gibi, çok yol sesi geliyordu.
Yuvacık'ı çevremden de duydum, gitmeyi düşündüğüm yerlerden.
Biz Maşukiye'de oturuyoruz, biz bile Kırkpınar'a gidiyoruz oturmaya. Buralar Arap köyü oldu, oturacak yer kalmadı =) Kurban olurum biraz otoyol gürültüsüne :)

Biz Maşukiye'de oturuyoruz, biz bile Kırkpınar'a gidiyoruz oturmaya. Buralar Arap köyü oldu, oturacak yer kalmadı =) Kurban olurum biraz otoyol gürültüsüne :)
Ülkede arap girmeyen yer kalmadı zaten arapça bilmek ıngilizce bilmekten daha önemli bazi yerlerde

Sen benim snecraya yorum yapmadın...
Birde o sensörler felan nasıl kapanıyor.
Öncelikle bildirim çubuğunu aşağı indirip orada gereksiz yere çalışan uygulamaların sensörlerini kapatman lazım. Sonra menüden ayarlara girip oraları kurcalayıp orada kullanmadığı telefon özelliklerini deaktif etmen gerekiyor ki sensörler de kapansın. Misal note 4 kullanıyorum, dokunma hassasiyeti arttırma, telefonu kulağa götürünce arama v.b özellikleri kapatıyorum. Bunların sensörleri de kapanıyor. Telefon daha az enerji tüketip daha az ısınıyor. Google'da anroid'de kapatılması gereken, gereksiz uygulamalar, güç tüketen uygulamalar, gömülü uygulamalar gibi konular var. Bu konularda hangi gömülü uygulama ne işe yarıyor onlar da yazabiliyor. Ona göre istediğini kapatırsın.

snecra mevzusunu da anlayamadım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...