Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Saatlerin otomatik mekanizmasi nasil calisir bilen var mi ? Pilli saat okey. Kinetic saat okey. Hadi solar bir derece. Ama otomatik ilgicmis. Neler var be

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,368
46,070
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ohoooo abi Elazığa gel gör bir de sen :D Azer Bülbül dinleyip full yanlamalar, sanayiye gece bir git zaten Allah Allah yani :D
Buradakiler o işi üniversitenin orada kızların bol olduğu yerlerde yapıyorlar. Bizde sadece şahinci kitle böyle değil, adam yeni honda civic hb almış cvt şanzımanlı, ışıklarda yanında bekliyorum fren + gaza aynı anda basıp burnout yapmaya çalışıyor aklınca. Gecenin 1'i yani, güya bana iş atıyor kapışalım diye. Lan ben seninle kapışacak kadar şuursuz muyum :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Buradakiler o işi üniversitenin orada kızların bol olduğu yerlerde yapıyorlar. Bizde sadece şahinci kitle böyle değil, adam yeni honda civic hb almış cvt şanzımanlı, ışıklarda yanında bekliyorum fren + gaza aynı anda basıp burnout yapmaya çalışıyor aklınca. Gecenin 1'i yani, güya bana iş atıyor kapışalım diye. Lan ben seninle kapışacak kadar şuursuz muyum :D

İşte sleeper bir aracın olacak basıp uzayacaksın bakalım ne oluyor sonra :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,368
46,070
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İşte sleeper bir aracın olacak basıp uzayacaksın bakalım ne oluyor sonra :D
Onun aracı cvt'li atmosferik versiyondu. Uzasam uzardım hiç problem değildi ama ışıkta durup burnout yapmaya çalışan bir tiple de kapışmam. Sürüşünü ve hareketlerini tarttığımda dengesiz şeyler yapanları, fazla risk alarak tehlikeli kullananları görürsem atışmam onlarla :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Onun aracı cvt'li atmosferik versiyondu. Uzasam uzardım hiç problem değildi ama ışıkta durup burnout yapmaya çalışan bir tiple de kapışmam. Sürüşünü ve hareketlerini tarttığımda dengesiz şeyler yapanları, fazla risk alarak tehlikeli kullananları görürsem atışmam onlarla :D

Çok keyifli oluyor ama diğer ışıkta surat kıpkırmızı yüzüne bile bakamıyor :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,368
46,070
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Çok keyifli oluyor ama diğer ışıkta surat kıpkırmızı yüzüne bile bakamıyor :D
Atmosferiklerin atmosferik olduğu zamanlar, turbonun henüz öyle pek yaygın olmadığı zamanlar yeşil renkli 1250 kiloluk 2.0 liftback mondeo varken o surat ifadalerini ben defalarca gördüm. Dışarıdan bakan yeşil renkte uzun aile aracı diye küçümsüyordu. O hissi bilirim yani. Şimdilerde o işler artık daha zor çünkü gitmeyen otomobil kalmadı gibi bir şey. Hele turbolar iyice yayıldıktan sonra her araç belli standartlarda gidiyor artık :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Gel gel, üniversitenin oradaki berbat yolu bir gör. Üste doğru kavaklık yoluna bir geç bakalım suv ancak ilerleyebilir :D

Ooo fena fena. o değilde şimdi hatırladım, ilk sene incirharmanından kavaklık tarafından üst kapıya kadar yürüyorduk,şimdi düşünüyorum da normal değilmişiz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım