Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alfa'yla geleceksen bi kaç kez düşün :D

Ağustosa çok var ama bakalım, yıllık iznimi temmuzda kullanacağım. ağustosta düğün var cumartesiye denkgeliyor cumadan çıkıp pazar dönüş olacak. arabayla gelme durumundan emin değilim, o zamana alfa kalır mı ya da benim mi olur ondan da emin değilim :D her şeyin hayırlısı :D

Ağustosa çok var ama bakalım, yıllık iznimi temmuzda kullanacağım. ağustosta düğün var cumartesiye denkgeliyor cumadan çıkıp pazar dönüş olacak. arabayla gelme durumundan emin değilim, o zamana alfa kalır mı ya da benim mi olur ondan da emin değilim :D her şeyin hayırlısı :D
O zamana kadar belli olan tek şey yolların gene aynı olacağı :D :D :D

Ooo fena fena. o değilde şimdi hatırladım, ilk sene incirharmanından kavaklık tarafından üst kapıya kadar yürüyorduk,şimdi düşünüyorum da normal değilmişiz :D
Heh işte o yol şimdi araba gitmez halde öyle diyeyim. En son yolun sol tarafını kazımışlardı ve yolun sağ tarafı bildiğin kapının yarısına denk geliyordu kaldırım gibiydi resmen :D

Oralar güzel oldu devrek yolunun çoğu çift şerit oldu, ereğli yolu da öyle. Merkez can çekişiyor işte :D :D

bizim denizlinin altyapı üst yapı çalışmaları da 100 yılın altyapısı projesi adı altında başladı, 15 senedir devam ediyor. korkuyorum ki 100 sene sürecek :D

Ölüyorum panpalar , ne maceralar yaşadım

Yanma derecesindeki diske dokundum , Yolumu kaybettim dağın başında, saçma sapan yerlere gittim , yolu bulacaktim ama burasi yuvacik adamin biri tufekle saydirip duruyordu tek başıma oldugumdan serseri kurşuna gitmek istemedim ...

Baya bir tırmanış yaptım ...

@duzborudownpipe
561682b595db93fa5febf91f65f5067b.jpg

#HAMZADAĞ
Geçmiş olsun. Çok ıssız yerlere yalnız başına gitmemekte fayda var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...