Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,283
21,705
5,320
26
Avcılar-Darıca

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Mantıken üniversite de olgunlaşıp düşmemeleri lazım değilmi neyse bugün culyettaya düşen yarın golf le gelene neler yapmaz :p

Abi ona yetişmem mümkün değil reisin Isparta da çıta Allahuekber dağlarında :D

cülyettaya düşen golfün önünde gebeeğrsinnnn

fft1_mf595544.jpeg

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,283
21,705
5,320
26
Avcılar-Darıca
Olum ya bu forumun suyunda bişey var ya da forum diye üfürüyoruz.
Bizide üfürük falan olmaz hoca
cülyettaya düşen golfün önünde gebeeğrsinnnn

Ekli dosyayı görüntüle 12683
Şu Caps'i sana yaptırdım mı ben hakkaten :D kjabahabkajsja Emeğine sağlık abi bu görsele bakışım aynı böyle
images

@yaso Bu olm nirvana da olur, Allahuekber dağlarının zirvesi de olur.... Adam @yaso

asıl sen kimsin @Bedirhan
Ben böyle şemalsiz tek tabanca takılan gariban bir öğrenciyim :(

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Bizide üfürük falan olmaz hoca

Şu Caps'i sana yaptırdım mı ben hakkaten :D kjabahabkajsja Emeğine sağlık abi bu görsele bakışım aynı böyle
images

Ben böyle şemalsiz tek tabanca takılan gariban bir öğrenciyim :(

la bu kafayla yaptım bi de, normalden epey uzun sürdü ama yalan yok asdfasdfasd

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Yok hocam genelde hayatında Civic almayacak adamlar manuel gelseydi diyor. Bizim millette acayip bir durum var illa kendi aracı en iyisi olmalı. Başka bir araç karşısında bazı konularda geri kalırsada kendi içlerini rahatlatmak için zaten mundar demeye başlıyorlar.

Neyse konu dağılmasın Focus'ta 182 hp motoru sadece düz vites ile getirirlerse satış adedinin çok düşük olacağını tahmin ediyorum. Genelde 150 hp + otomatik vites kombinasyonu satılır.

Tamam da civic deki cvt ciddi anlam da arabayı öldürüyor herkes haklı bu konuda. Civic sedan hakkında da d sınıfına baya yaklaşmış yorumu yapmıştım ama kullanılan cvt arabanın ciddi altında Toyota daki gibi bir cvt olsa nebze ama arabadaki potansiyeli aşağıya çekiyor.

AcilStop

Elit Apaçi
3 Kas 2017
346
248
945
40
Tamam da civic deki cvt ciddi anlam da arabayı öldürüyor herkes haklı bu konuda. Civic sedan hakkında da d sınıfına baya yaklaşmış yorumu yapmıştım ama kullanılan cvt arabanın ciddi altında Toyota daki gibi bir cvt olsa nebze ama arabadaki potansiyeli aşağıya çekiyor.

Hocam Corolla neredeyse 50 kg hafif ve 7 hp daha güçlü ama karşılaştırma yaparsak sonuç şöyle çıkıyor.

Civic 125 hp ve 0-100 hızlanması 10.3 saniye

Corolla 132 hp ve 0-100 hızlanması 9.95 saniye

Corolla'nin daha hafif ve daha güçlü olması dışında bu iki aracın arasında anormal bir sanzıman farkı göremiyorum.

Civic Rs'in 0-100 hızlanması ise 7.7 saniye ki bu güçte bir araç için normal değerler arasında. Daha önce zeperfs sitesinden karşılaştırmalı örnekler de vermiştim benzer ağırlıkta ve benzer güçteki otomatik vitesli araçların kimini geçiyor kimine geçiliyor ki bu da performans olarak ne harika ne de çok kötü olmadığını benzer araçlar ile başabaş gittiğini gösteriyor.

Son düzenleme:

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Hocam Corolla neredeyse 50 kg hafif ve 7 hp daha güçlü ama karşılaştırma yaparsak sonuç şöyle çıkıyor.

Corolla'nin daha hafif ve daha güçlü olması dışında bu iki aracın arasında anormal bir sanzıman farkı göremiyorum.

Civic Rs'in 0-100 hızlanması ise 7.7 saniye ki bu güçte bir araç için normal değerler arasında. Daha önce zeperfs sitesinden karşılaştırmalı örnekler de vermiştim benzer ağırlıkta ve benzer güçteki otomatik vitesli araçların kimini geçiyor kimine geçiliyor ki bu da performans olarak ne harika ne de çok kötü olmadığını benzer araçlar ile başabaş gittiğini gösteriyor.

civic rs 0-100 8.1 diye açıklandı

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Ben verilerle değil kullanıcı yorumu ile yapıyorum. Şanzıman tepkileri yavaş ve gecikiyor kullandığım hybrid chr da bile gecikme çok az. 180 bglik bir arabanın şanzımandan dolayı 200 de takılması da ayrı bir facia bir arabayı warmhatch diye tanıtacaksın ve satacaksın ki bizzat bende kullandım sürüş olarak özellikleri var ama 200 üstüne görmeyecek. Ayrıca madem videolardan gidiyoruz arkadaşlarımın çektiği (ilk videolardan biri ondan amatörce) onlara bile aşırı hantal geldi aşağıdaki yorumlarda bile kötü olduğunu söyleyen bir sürü insan var.
Ayrıca fabrika verisi 11.6 saniye 0-100 gösteren bir arabanın 10.3 sn hızlanması da baya ilginç olmuş.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota

Aralarında nesil farki olan iki arabayı nasıl karşılaştırabiliyorsunuz?

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım