Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jyZZ7L.jpg

Denizli tayfa kınada onlayn
Hayırlı uğurlu olsun müdür, kazasız belasız.

Evet panpalar, 3 aydır babama yalvarmalarım sonuç verdi ve 2 senedir değişmeyen motor yağı değişti, kac km oldu hatırlamıyorum max 12-13 dür
Çalıştığım için gidemedim bakim yapılırken hangi marka kullanıldı bilmiyorum, motor bayağı sessizlesti
Bugün seviyesine baktım yağın yağ gibi gözükmesi güzel oluyormuş, eskisi simsiyah olmuştu:D
20180424_201524-1.jpg

Torpidonun arkasında da bayağı yer varmış:D bi torpido daha yapılır o boşluğa:D
20180424_195338-1.jpg

Alkollü ve vagcı
@alfhonso ooo müdürüm h.o Allah kazasız belasız mutlu binmeyi nasip etsin :D
Hayırlı uğurlu olsun müdür, kazasız belasız.

sağolun varolun gençler, çok daha iyileri sizin olsun inşallah.

@emert20 ve @Koraykaya da şahit, bu kadar üst donanım bir otomobile hiç sahip olmadık. Hatta yolcu bölümü hariç içine oturmadık bile. Sürekli olarak bir yönlerini keşfediyoruz :)

@emert20 'in keşiflerimizdeki desteği için de ayrıca teşekkürler :D

sağolun varolun gençler, çok daha iyileri sizin olsun inşallah.

@emert20 ve @Koraykaya da şahit, bu kadar üst donanım bir otomobile hiç sahip olmadık. Hatta yolcu bölümü hariç içine oturmadık bile. Sürekli olarak bir yönlerini keşfediyoruz :)

@emert20 'in keşiflerimizdeki desteği için de ayrıca teşekkürler :D
Ne demek abi daha kurcalasak neleri çıkar kim bilir :D 6 yıldır bizde olan arabanın far kumandasıyla aynıydı kumandaları sis farı nasıl açılır bugün öğrendim daha sizin arabadan :D Tekrardan kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Ne demek abi daha kurcalasak neleri çıkar kim bilir :D 6 yıldır bizde olan arabanın far kumandasıyla aynıydı kumandaları sis farı nasıl açılır bugün öğrendim daha sizin arabadan :D Tekrardan kazasız belasız güzel günlerde kullanın.[/QUOTE
Eyvallah gözüm çok daha iyileri senin olsun inşalalh, senin araba da kasa olarak cidden temiz orası ayrı da jantlar da çok hoş be :D

@bt abi biliyor bu aralar bazı arabaları gözüme kestiriyorum, bugünki şanssız sensin :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...