Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçenlerde ölen Dj Avicii intihar etmiş galiba. Ailesinin açıklamaları o yönde. Hayatta varoluş sebebini, mutluluğu, huzuru ve hayatın anlamını arıyormuş ama bulamamış. Huzur bulmak için öldürmüş kendini.

Taunusa arkadan vurmuslar. Tamponun saman gibi şeyleri ortaya çıkmış. Stop kırılmış. Tampon alt bağlantıları falan bozulmuş. Çok canımı sıktı bu durum bi yerden kulağıma falan gelirse ben de onların canini sıkacam. Eski kafalılık gibi gelebilir ama yemin ederim oğlumu 4 5 tane çocuk dövmüş gibi hissettim

Taunusa arkadan vurmuslar. Tamponun saman gibi şeyleri ortaya çıkmış. Stop kırılmış. Tampon alt bağlantıları falan bozulmuş. Çok canımı sıktı bu durum bi yerden kulağıma falan gelirse ben de onların canini sıkacam. Eski kafalılık gibi gelebilir ama yemin ederim oğlumu 4 5 tane çocuk dövmüş gibi hissettim
Geçmiş olsun maalesef çoğu kişi park halinde arabaya çarptıktan sonra kaçıyor telefon numarası bırakıp hasarı karşılamak isteyenlerin sayısıda bir elin parmaklarını geçmez, maalesef insanlık vasfını almamış bir çok kişi mevcut ,bu tip insanlara insan demeye de dilim varmıyor ama neyse...

Son düzenleme:
Geçmiş olsun maalesef çoğu kişi park halinde arabaya çarptıktan sonra kaçıyor telefon numarası bırakıp hasarı karşılamak isteyenlerin sayısıda bir elin parmaklarını geçmez, maalesef insanlık vasfını almamış bir çok kişi mevcut ,bu tip insanlara insan demeye de dilim varmıyor ama neyse...
Tampon zaten leş gibiydi, stoplari takım olarak değiştirecektim. Cart değişecek curt duzeltilecekti ama böyle bir şey neden yasiyorum ki? Zorunda miyim?

Tampon zaten leş gibiydi, stoplari takım olarak değiştirecektim. Cart değişecek curt duzeltilecekti ama böyle bir şey neden yasiyorum ki? Zorunda miyim?
Böyle olaylar maalesef moral bozuyor inanın benim i10'nun arka tampona park halinde kaç kere çarptılar hatırlamıyorum zaten benim arabadaki çoğu ufak çizikler, göçükler park halinde iken çarpıp kaçanların eseri.

Böyle olaylar maalesef moral bozuyor inanın benim i10'nun arka tampona park halinde kaç kere çarptılar hatırlamıyorum zaten benim arabadaki çoğu ufak çizikler, göçükler park halinde iken çarpıp kaçanların eseri.
Çok teşekkür ederim hocam. İnsan maddiyati geçip manevi bağ kurunca farklı oluyor iste. 20 lira gaz aldım 5 lirasini dolum ağzından kaçırdı. Kızabiliyor muyum hayır :D

Sizce GT2 RS cup yarış arabası mı yoksa yol versiyonu GT2 RSR gibi bişey mi?
Screenshot_2018-04-27-18-04-54-1.png
Screenshot_2018-04-27-18-05-00-1.png
Screenshot_2018-04-27-18-05-18-1.png

İki dakikalik iş :) ne parasi :D

Kendime defalarca yaptim ama fazla hava basınca patliyor ya da bahçede ilaç için kullaniyorlar sonra yenisini alıyorum 10 vardır rahat . Şuanda babama kaptırdık kaliteli bir pompa vardi :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bırde sana zahmet puf noktasını alalım senden :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...