Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Yukarıda @Porsche ve @Cenk'in konuşmalarına ek yapayım.

Kısa mesafe almayan taksici.
Gideceğin yeri beğenmeyip, abi aracı değiştireceğim gidemem oraya diyen taksici.
Trafik var diye gitmek istediğim yere gitmeyen taksici.
Bana sormadan araçta sigara içen taksici.
Devletin vergi avantajına rağmen hala döküntü araç kullanan taksici
Zorla muhabbete girip ampır ampır konuşan taksici.
Trafik kuralını hiçe sayan taksici.
Yolu bilmesek ayak üstü bizi düdükleyecek olan taksici.
2 milyon olmuş bir taksinin plakası, paşalar zarar ediyormuş. Eeee bana ne amcamın oğlu...
Taksici kardeş bir dön kendine sor, bu insanlar neden Uber kullanıyor diye. Anca vandallık.
50 yıldır İstanbul'da 18.000 taksi plakası varmış, İstanbul'un nüfusu 10 kat artarken neden taksi plakası artmıyor? Kim nasıl rant ve para yiyor burda kim bilir.
Yemişim taksisini, Uber'ini. Ne kadar rekabet olursa o kadar müşteriye yarar.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Yukarıda @Porsche ve @Cenk'in konuşmalarına ek yapayım.

Kısa mesafe almayan taksici.
Gideceğin yeri beğenmeyip, abi aracı değiştireceğim gidemem oraya diyen taksici.
Trafik var diye gitmek istediğim yere gitmeyen taksici.
Bana sormadan araçta sigara içen taksici.
Devletin vergi avantajına rağmen hala döküntü araç kullanan taksici
Zorla muhabbete girip ampır ampır konuşan taksici.
Trafik kuralını hiçe sayan taksici.
Yolu bilmesek ayak üstü bizi düdükleyecek olan taksici.
2 milyon olmuş bir taksinin plakası, paşalar zarar ediyormuş. Eeee bana ne amcamın oğlu...
Taksici kardeş bir dön kendine sor, bu insanlar neden Uber kullanıyor diye. Anca vandallık.
50 yıldır İstanbul'da 18.000 taksi plakası varmış, İstanbul'un nüfusu 10 kat artarken neden taksi plakası artmıyor? Kim nasıl rant ve para yiyor burda kim bilir.
Yemişim taksisini, Uber'ini. Ne kadar rekabet olursa o kadar müşteriye yarar.
zaten bence uberin bizdeki en büyük avantajı piyasada rekabet oluşturup taksileri kendilerine çeki düzen vermeye zorlaması, işlerini düzgün yaparlarsa beni bindigimde telefondan harita açıp acaba beni normal yoldan götürüyormu diye kontrol etmeye zorlamazlarsa niye taksi kullanmayalım?

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Mac linki verebilecek varmi
ilk yarinin bilancosu; durum 0-0
fenerin 2 penaltisi hakem tarafindan yendi ! (serdar aziz ve feghouli)
fener baskili, gs kontra atakla cikiyor, 3 defa cikti ama 2 si oldukca etkiliydi
FB organize geliyor ama son paslari beceremiyor bir turlu
Ekici cok istekli, cok hata yapiyor ama guzel denemeler yapiyor ( bu arada cok sert 1-2 hareketi var 2 sari olabilirdi ama kart vermedi)
FB nin en kotusu Dirar, bacak kadar nagatomo adami cok ii marka etti, valbuena yada atif girmeli oyuna

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
fener baskili, gs kontra atakla cikiyor, 3 defa cikti ama 2 si oldukca etkiliydi
Ekici cok istekli, cok hata yapiyor ama guzel denemeler yapiyor ( bu arada cok sert 1-2 hareketi var 2 sari olabilirdi ama kart vermedi)
FB nin en kotusu Dirar, bacak kadar nagatomo adami cok ii marka etti, valbuena yada atif girmeli oyuna

serdar azizin pozisyon penaltı değil ama hacım rakibe dokunmamış bile yapma etme :) feghoulinin pozisyon zaten dışarda o da değil.

ekiciye kart vermemesi büyük ayıp zaten de birinci harekette kart verse 2nci hareketi yapmazdı zaten. ilk yarının sonlara doğru belhandanın bi faulü var onun kartı da esgeçti

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
2. yarı için de özet beklerim hocam güzel oldu :)

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
serdar azizin pozisyon penaltı değil ama hacım rakibe dokunmamış bile yapma etme :) feghoulinin pozisyon zaten dışarda o da değil.

ekiciye kart vermemesi büyük ayıp zaten de birinci harekette kart verse 2nci hareketi yapmazdı zaten. ilk yarının sonlara doğru belhandanın bi faulü var onun kartı da esgeçti
serdarin pozisyon sanirim 23. dakika eliyle kafasini ittiriyordu yanilmiyorsam (kamera acisi kotu ama tekrarindan penalti gibi geldi)
feghouli nin pozisyonu dedigim ilk yarinin sonundaki degil, 10-15 arasindaydi, korner kullanilirken sanirim de souza nin omzuna cokup kafaya cikmasini engelledi, bence %100 (dakkasini ogrenirsem yazarim)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
serdarin pozisyon sanirim 23. dakika eliyle kafasini ittiriyordu yanilmiyorsam (kamera acisi kotu ama tekrarindan penalti gibi geldi)
feghouli nin pozisyonu dedigim ilk yarinin sonundaki degil, 10-15 arasindaydi, korner kullanilirken sanirim de souza nin omzuna cokup kafaya cikmasini engelledi, bence %100 (dakkasini ogrenirsem yazarim)

hea tamam o zaman özette vs tekrar bakarım anımsayamadım, ama kötü maç oluyor iki tarafta temkinli oynuyor. musleranın çıkardığı ve gomisin yandan çıkan iki şutu harici pozisyon da yok zaten

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Geçen haftadan beri 0-0 diyordum keşke bassaydım 0-0 skora 10 oran vardı :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım