Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Oto-Park testinde Amarok'un zor çıktığı indiği yere Kuga rahat girdi çıktı. Şimdiş böyle karşılaştırmak olmaz ama Ford bu işte daha tecrübeli.
Tecrübeli ama Amarokda kilit yoktu onuda düşünmek gerek. Ve yeni Amarokda 4 çeker sistemini baya bi geliştirdiler diye biliyorum.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Doğrudur söylediklerim normal Amarok içindi. Amaan ne olursa olsun kamyonet gibi radara girip girip durursunuz aldığınızda ben almam hiçbir pikabı.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Ceyhunum l200ler şantiyede öttürür, amarok l200ler kadar dayanıklı olamaz, l200lerle baya dağ taş bayır inlet iş makinası gibi kullan ama amarok 2 sene 3 sene 4 sene sonra beni değiştirin der her gün aynı koşulları göre göre

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Bu kanıya kullanan müşteriler varmış ben değil. Tanıdıgımız bir üst yaoı firmasının sahibi ile sohbet ederken anlatmıştı.

Yeni çıkan amarokların daha şantiyeye düştüğünü sanmam, üstelik l200ün şu an ki fiyatını bilmiyorum ama bahsettiğimiz v6 amaroklarla l200ler arasında fiyat olarak uçurum fark olduğunu tahmin ediyorum

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ceyhunum l200ler şantiyede öttürür, amarok l200ler kadar dayanıklı olamaz, l200lerle baya dağ taş bayır inlet iş makinası gibi kullan ama amarok 2 sene 3 sene 4 sene sonra beni değiştirin der her gün aynı koşulları göre göre
İyide zaten genelde santiyede araçlar genelde en fazla 5 yıl kullanılıyor ve ust yapi firmasi sahibi tanıdığımız amarokların beklenenden daha dayanıklı olduğunu söylemişti.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Yeni çıkan amarokların daha şantiyeye düştüğünü sanmam, üstelik l200ün şu an ki fiyatını bilmiyorum ama bahsettiğimiz v6 amaroklarla l200ler arasında fiyat olarak uçurum fark olduğunu tahmin ediyorum
Yaklaşık 20 bin TL fark var. Bu fark ile daha kaliteli iç mekan daha iyi bir şanzıman daha iyi bir motor ve daha suv vari bir sürüş tecrubesi satın alıyorsunuz. Unutmadan V6 farkını da ekliyim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
İyide zaten genelde santiyede araçlar genelde en fazla 5 yıl kullanılıyor ve ust yapi firmasi sahibi tanıdığımız amarokların beklenenden daha dayanıklı olduğunu söylemişti.

10 sene kullananlar var müdür her firma aynı değil, bahsettiğin firmanın bütçeleri yüksektir :) 5 senede bi kaç tane amarok almaya can dayanmaz

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Yaklaşık 20 bin TL fark var. Bu fark ile daha kaliteli iç mekan daha iyi bir şanzıman daha iyi bir motor ve daha suv vari bir sürüş tecrubesi satın alıyorsunuz. Unutmadan V6 farkını da ekliyim.

Tamamda şantiyelerde çamurlu çizmelerle üst baş rezil kıyafetlerle o arabanın içine binmek istemezsin :D Bi de şantiyede amaç konfor olmaz, klima olsun kalorifer iyi ısıtsın :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Tamamda şantiyelerde çamurlu çizmelerle üst baş rezil kıyafetlerle o arabanın içine binmek istemezsin :D Bi de şantiyede amaç konfor olmaz, klima olsun kalorifer iyi ısıtsın :D
Ben en üst donanımları karşılaştırdım yav. Ayrıca inşaat firmalarinda zibil gibi para var hepsi değişiyor hemen hemen 5 yildan sonra. Amarok tercih edilmesinde filo da bir etken de fazla düşmeyen ikinci el değeri. Sonucta bu araclar alindiktan bir sure sonra satilacak ve bu kisim alan kisi icin cok onemli. Birde burdan bakmak gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım