Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amarok arazi performansı muazzam olabilir konfor harika olabilir motorda harika olabilir şanzıman da öyle, ama ağır koşullarda bilemiyorum altan. haftasonları çık dağa bayıra gezdolaş bi kaç saat sonra gel :))

Amarok arazi performansı muazzam olabilir konfor harika olabilir motorda harika olabilir şanzıman da öyle, ama ağır koşullarda bilemiyorum altan. haftasonları çık dağa bayıra gezdolaş bi kaç saat sonra gel :))
Zaten günümüzde satılan pick up ları %98'i bu minvalde kullanılıyor ki. O yüzden markalarda pick upları daha çok suv karakteristiginde yapmaya çalışıyor.

Ben en üst donanımları karşılaştırdım yav. Ayrıca inşaat firmalarinda zibil gibi para var hepsi değişiyor hemen hemen 5 yildan sonra. Amarok tercih edilmesinde filo da bir etken de fazla düşmeyen ikinci el değeri. Sonucta bu araclar alindiktan bir sure sonra satilacak ve bu kisim alan kisi icin cok onemli. Birde burdan bakmak gerek.

Yok müdür o dediğin çok parası olan inşaat firmaları için geçerli, şantiye diyince iş değişiyor ocaklara dağa bayıra kadar gidiyor. Benim staj yaptığım ocaklarda ssangyongmudur nedir ondan vardı hep :))

Zaten günümüzde satılan pick up ları %98'i bu minvalde kullanılıyor ki. O yüzden markalarda pick upları daha çok suv karakteristiginde yapmaya çalışıyor.

Tamamda işte l200 hilux bunlardan sıyrılıyor, ağır koşullara şantiye ocak ortamına girdiğin zaman dayanıklılık daha önemli konuma geliyor ve amarok sınıfta kalabilir diyorum kalır demiyorum çünkü eski modellerle yeni modeller arasında arazi koşullarında epey fark var tanıtımlara bakılırsa

Tamamda işte l200 hilux bunlardan sıyrılıyor, ağır koşullara şantiye ocak ortamına girdiğin zaman dayanıklılık daha önemli konuma geliyor ve amarok sınıfta kalabilir diyorum kalır demiyorum çünkü eski modellerle yeni modeller arasında arazi koşullarında epey fark var tanıtımlara bakılırsa
Valla 3. Köprü santiyesinde Amarok kullanılmıştı. Gidip ordaki dayilara bi tanıdık sormuş. Dayilar direk vw yegenim demiş ve gitmiş. Yani kullanıcılar memnun ağir arazi de de.

Yok müdür o dediğin çok parası olan inşaat firmaları için geçerli, şantiye diyince iş değişiyor ocaklara dağa bayıra kadar gidiyor. Benim staj yaptığım ocaklarda ssangyongmudur nedir ondan vardı hep :))
Ssyonglarda öyle pek arazi delisi değil hani :D:D. Korandolar için diyorum.

Zaten hilux ın daha dayanıklı olduğunu şanzimanından dahi anlayabiliriz. Fakat agır kondiyonda kullanılan amarokların şoförleride memnun ve uzun dönemde vergisel anlamda ve ikinci el anlamında amaroklar şirkete daha çok kazandırıyor.

Zaten hilux ın daha dayanıklı olduğunu şanzimanından dahi anlayabiliriz. Fakat agır kondiyonda kullanılan amarokların şoförleride memnun ve uzun dönemde vergisel anlamda ve ikinci el anlamında amaroklar şirkete daha çok kazandırıyor.
Müdür o dediklerin üst şirketleeeerrr:)) para var huzur var diyenler :)) MAden mühendisliği okudum aslen, tonla ocak gezdim mühendis tonla arkadaşım var amarok yok diğer hepsi var mazda 5200 mü ne varonu bile gördüm :D

Bak bu iyiydi :D. Fakat filolar sandigimizdan baya ucuza alıyorlar yani onlara pek dokunmuyor :(.

Müdür şimdi ağaoğlu gibi emlak konut gibi firmaların bütçeleriyle anadoludaki madencilik inşaat ve karayolu firmalarının bütçeleri aynı değil :) o arabanın içi çamur olduğu an patrondan küfürü yer öyle bi arabada :))

Müdür o dediklerin üst şirketleeeerrr:)) para var huzur var diyenler :)) MAden mühendisliği okudum aslen, tonla ocak gezdim mühendis tonla arkadaşım var amarok yok diğer hepsi var mazda 5200 mü ne varonu bile gördüm :D
Zaten Amarokdur Hilux dır onlar yüksek şirketlere gider. Her anlamda.

bahsettiğin 3ncü köprü havaalanı gibi inşaat ihaleleri zaten dünyanın bütçesiyle yapılıyor ayrıca devlet ihalelendirmesi olduğu için vergilendirme avantajları oldukça fazla oluyor. Proje giderinde gösterildiği sürece range roverla bile şantiyeye inebilecek bütçeye sahip oluyor :)

Müdür şimdi ağaoğlu gibi emlak konut gibi firmaların bütçeleriyle anadoludaki madencilik inşaat ve karayolu firmalarının bütçeleri aynı değil :) o arabanın içi çamur olduğu an patrondan küfürü yer öyle bi arabada :))
Onlar zaten direk paspassiz L200 kullanıyor çunku araba ucuz :D

Hatta mazda 5200ün önden darbe alıp radyatörü vs değiştirip ön panjurla tampon çok pahalı diye boş gezenini gördüm :D

Onlar zaten direk paspassiz L200 kullanıyor çunku araba ucuz :D
işte f/p mevzusu devreye girince l200 öne çıkıyor, dedim ya ssangyong mudur her nası yazılıyosa ondan bile var arazi namında bişi görmedim ben sadece motor gücü var basıyosun çıkıyo bayırda tepede bayılmıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...