Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oscar çöller de minika go da çıkıyor. Çok saf bir kertenkeledir.
Saf olduğu kadar idealist ve azimli ama dişi yeşil kertenkeleyi gördüğü zaman herşeyi unutuyor. Çizgi filmin dili yok, hem evrensel hem kişisel yani, istediğin gibi yorumlayabiliyorsun. Öyle izlediğimden değil ama denk geldiğimde bakarım her seferinde de neşemi yerine getirir. Ayrıca Dünya' da fazla izlenen bir çizgi film değilmiş, demek ki ne kadar gülmeye aç sorunlu bir milletmişiz ki bizde izlenme rekorları kırıyor.

Bu Hondacılarda nasıl bir modifiye anlayışı var anlamış değilim. Elleme lan işte Japon cıncık gibi makineyi yapmış vermiş kurcalayınca bozuyonuz işte. "Adamın zevki sizene yhaa!!!" diyen arkadaşların ağzına uçarı bir marşpiyel ile vurmak lazım, bunun zevkle alakası yok.
Kamber yaparlar sonra 10 saat beklersin kasisten geçsin diye falan yazık arabalara yav

Herşey replika bütün arabalar aynı bide 5 tane arka arkaya böyle taksi durağı gibi :D
- Panpa geçen sanayiye girdim işte, dedim usta pıstıracaz, hemen beş bakla kestik yaydan, şimdi karıncalar bile eğilerek geçiyor makine jilet. Nasıl panpa jilet di mi ?

+ Şey, ııı, ben, şimdi ne desem bilemedim ki ? Güzel olmuş ya olmuş bu, hadi iyi geceler. (Koşarak uzaklaşılır.)

- Panpa geçen sanayiye girdim işte, dedim usta pıstıracaz, hemen beş bakla kestik yaydan, şimdi karıncalar bile eğilerek geçiyor makine jilet. Nasıl panpa jilet di mi ?

+ Şey, ııı, ben, şimdi ne desem bilemedim ki ? Güzel olmuş ya olmuş bu, hadi iyi geceler. (Koşarak uzaklaşılır.)
Panpaaa sigara paketi giriyor mu:DHemen kes yayı:)O Hondalardan birine bindim ben.Seke seke gidiyorduk.Midem bulanmıştı yav.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...