Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kronik ekran sorunum var. %15 den sonra yazılımdan pil Allah a emanet ama ayfondan 10 gömlek üstün benim gözümde.

Ekran sorununu gönderdim ben 3 ay önce ekran değişti çözdüm, % 15ten sonra pil sorununu 2nci defa yaşadım işte direk gümledim ya.... hard reset falan çalışmıyor başka seçenekte yok. sabah servisle görüştüm gönder gelsin diyolar

za0gWB.png

@MertEren Sa

Kronik ekran sorunum var. %15 den sonra yazılımdan pil Allah a emanet ama ayfondan 10 gömlek üstün benim gözümde.
fiyatını hak eden bır telefondu bende 1 sene kullandım ıntel ıslemcısı 4 gb ram pili unuttum ama yeterlıydı sonra kamera kırıldı samsung j7 ye gectım 1.5 gb ram 2 cekırdek ıslemcı hıc uzmedı ama sarjı 1.5 - 2 gun gıdıyordu. sımdı yıne ozendım c7 ye gectım 4 gb ram e gozle gorulur fark varmıs ya

Ben o kadar vermedim S6 edge yerine aynı fiyata aldım:DPahalı ama gene de
aynı paraya ama kavıslı olmayan ekran daha az ram ( tamam ios sistemı ıcın ıhtıyac yok 4 lere ) daha az parlak ekran verıyorlar.sımdı tabıkı bazı eksılerı olacak hafıza kartı yok vs ama sonucta daha basıt bır sıstem. bıde bendede 5s vardı her guncellemede daha yavaslattılar sattım.

aynı paraya ama kavıslı olmayan ekran dahaaz ram ( tamam ios sistemı ıcın ıhtıyac yok 4 lere ) daha az parlak ekran verıyorlar.sımdı tabıkı bazı eksılerı olacak hafıza kartı yok vs ama sonucta daha basıt bır sıstem. bıde bendede 5s vardı her guncellemede daha yavaslattılar sattım.
O kavisli ekran çatlasaydı s*çardım:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...