Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaş lamiayı sıfırladım öyle koymuştum 5 aydır kullanılmıyor açtım şimdi kilitleniyor sıfırlıyorum ne şanslıyım ya

süvas değil suvas :p hayvanlık yapmayın adamı merak edin biraz iyi misin hoş musun nasılsın diyin go kart demeyin hemen :D

R1nXqZ.jpg

Hastaneye gidiyor ama hala vag diyor:D

Son düzenleme:
Gününüz aydın olsun gençler. Zenfonuma nazar değdi. Şarj almıyor, biraz araştırdım benzer sorunu yaşayan zenfone 2 kullanıcıları da var. Küfür kıyamet gidiyorum servisle görüştüm garantiye göndereceğim. Kaldım yine lamiaya.... ( Lumia625)

Efkaaarlııııyııım başııım duumaaaaannn.......
panpa benim telefon şarj sıfır olup kapanırsa sapıtmaya başladı. Kapalı durumundayken şarjı çok az alıyor ama açıkken hızlı şarj modunda alıyor. Birde eve gelen benim şarj aletimi evin içinde bir şey ediyor. O şeyi anlamışsındır. Kullanırsam ban yiyebilirim yani. Bende bu durumdan şüpheleniyorum. Şarj aletinin içine ettiler...

panpa benim telefon şarj sıfır olup kapanırsa sapıtmaya başladı. Kapalı durumundayken şarjı çok az alıyor ama açıkken hızlı şarj modunda alıyor. Birde eve gelen benim şarj aletimi evin içinde bir şey ediyor. O şeyi anlamışsındır. Kullanırsam ban yiyebilirim yani. Bende bu durumdan şüpheleniyorum. Şarj aletinin içine ettiler...
sende de mi zenfone 2 var ? benimki geçen günde sıfırlanmıştı şarjı o günde bi şarj edememiştim sapıtmıştı şimdi hatırladım ama yarım saat sonra şarj olmaya başlamıştı. Dün bende annemin telefonu kendi telefonumdan şarj ettim yan odaya gitmesi zor geldi de :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...