Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
771oJN.jpg

Bizimki donmadı yaşıyor
hacı masallah her sayfada en az bır resmı var bu arabanın :D

Yav beyler ben bizim arabaların sileceklerini kaldırmayı unuttum 2 gündür kar altındalar o halde üstüne bi de buz falan oldu bugün yalan olmuşlar mıdır?
abı bırak sımdı sılecegı kazayı bana kıtleyecekler gıbı duruyor asıl buna bakalım bız . sılecek 30 lıra ya en kotu :D
Ben hiç kaldırmıyorum hocam bir sıkıntı olmuyor. Zaten bozulunca silecek plastiğini değiştiriyorum sadece. O da maksimum 1-2 sene gidiyor :)
Çok geçmiş olsun kardeşim. Experin vereceği rapor komisyonun kararında etkili oluyor. Aracı hangi servise çektirdiyseniz oraya gidip bir sorun, experin numarası onlarda olabilir.

Ben hiç kaldırmıyorum hocam bir sıkıntı olmuyor. Zaten bozulunca silecek plastiğini değiştiriyorum sadece. O da maksimum 1-2 sene gidiyor :)
Çok geçmiş olsun kardeşim. Experin vereceği rapor komisyonun kararında etkili oluyor. Aracı hangi servise çektirdiyseniz oraya gidip bir sorun, experin numarası onlarda olabilir.
Acikcasi servis tanidik bi haftadir gidip geliyorum cevaplari tabiki onda suc siz merak etmeyin biz zorlariz oldu. E bu ne yani simdi. Oraya yollarin durumuyla gidemem ama eksperin numarasini oyle veya boyle alsam ne demem gerekir onu dusunuyorum

@CenkGs abi araba harbiden yakışıklı duruyor yav, fatih sitesi tarafı mı ben mi benzettim bilmiyorm ama zonguldak tipik don ayaz kar denizden gelen fırtına tipi :D :D

@maximaorhan evet sen yaşlandın :D :D silecek lastikleri gitmiştir en fazla onu da değiştirirsin 20 30 lira bişi o dolarları mezara mı götürcen :D

@pulusoglu oyalama gibi duruyo hacı yarın bi bakalım bakalım

@DuzboruDownpipe orda da mı banlandın :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...