Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi semt çocuklarının takıldığı mağazalarda zibilyon tane var böyle montlardan ondan dedim. Tikky Shop diyorlar vallahi yani keko demek istemem ama semt semt değil İncirlik üssü :D

anladık anladık masumlaştırmaya çalışma :D :D

Kararsızım ya üstümde denemeden almak da istemiyorum ama o imkanım da yok :( Ben bi başka tükkanlara bakıp geleyim

reis iki ceket baktım şu anda sitenin heryerindeki reklamlar ayakkabı mont bilmemne doldu bu google çok zeki asdfasdf

Abi semt çocuklarının takıldığı mağazalarda zibilyon tane var böyle montlardan ondan dedim. Tikky Shop diyorlar vallahi yani keko demek istemem ama semt semt değil İncirlik üssü :D
Lan olm keko dediğin alt üst adidas esofman giyer kafaya da allah'a doğru bakan bi şapka takar dolanır
Ne ara seviye atlayıp bu montlara saldırdı kertenkeleler

Lan olm keko dediğin alt üst adidas esofman giyer kafaya da allah'a doğru bakan bi şapka takar dolanır
Ne ara seviye atlayıp bu montlara saldırdı kertenkeleler

Abi Gebze ye gidersem sana mağazaları bir atarım :D Mont güzel sen takılma çok ben biraz şaka mahiyetinde dedim ama gerçekten o tip mağazalarda satılıyor bedenini söylersen sorarım fiyat :D

Bir kere instagram dan mont beğendim ağabey hatta resmini koyayım :
https://www.instagram.com/p/BMMSFeag-wn/

180 mi ne dedi gittim mağazaya 2-3 tane yaşıt vur tut 100 olur dedi :D İyi dedim montu göreyim, montu bie gördüm dedim internetten almamışım iyiki Allah korumuş ne rengi benziyor nede kalitesi :D Dedim kardeş bi telefonla konuşcam çıkış o çıkış :D
Demem o ki gözle görüp ellemeden almanı önermem marka hariç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...