Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen nasil istersen haci orhan bana sende gidebilirsin dedi . Ne zaman istersen aramiza girmezsin merak etme ya o yada ben gelirim sikinti yok
upload_2017-1-8_23-2-36.png

beyler nassınız

şükür beya takılmaca , senden nbr ?
Yarın biyopsi yapılırsa arabanın 2-3 küçük işini yaptırıp gideriz

haydi hayırlısı inşallah sağlam git

uzgunum turkce ıstemıyorsan da derdımı baska sekılde anlatayım.

Genug, um zu sagen, dass Sie von uns kommen wollen
ya da

Достаточно сказать, что вы хотите прийти один из нас

veya
Assez pour dire que vous voulez venir de nous
artık gonlune gore .

siz denizciler ikiden fazla dil biliyonuz bi de dimi ?

Neler oluyo lan burda Orhan'ı rahat bırakın

harbiden yav bırakın şu orhanı bu kadar takmayın yav adamın parası başından aşkın asdfasfd

şükür beya takılmaca , senden nbr ?

haydi hayırlısı inşallah sağlam git

siz denizciler ikiden fazla dil biliyonuz bi de dimi ?

harbiden yav bırakın şu orhanı bu kadar takmayın yav adamın parası başından aşkın asdfasfd
aslında bılmemız gerek ama her turlu anadıl olarak ıngılızce gerekıyor malum butun dunyanın uluslararası olarak kabul ettıgı bır lısan. dıger dıllerle ılgılı derdımızı anlatacak kadar dıyelım zaten cogu ulke gırısınde ılk basta ıngılızce sorar baktınız kendı dıllerınde cevap verıyorsunuz kıyak gecerler. zaten bellı bır zaman sonra ıster ıstemez yazısmalar konusmalar olsun bırseyler kapılıyor.ama su var ben defalarca fransaya gıttım herhangı bırını cevırıp ıngılızce bırsey sordugumda gozlerınde anladıklarını gordum ama fransızca cevap verdıler. bu yuzde 90 boyle. kendı dıllerını korumak ıcın sanırım

aslında bılmemız gerek ama her turlu anadıl olarak ıngılızce gerekıyor malum butun dunyanın uluslararası olarak kabul ettıgı bır lısan. dıger dıllerle ılgılı derdımızı anlatacak kadar dıyelım zaten cogu ulke gırısınde ılk basta ıngılızce sorar baktınız kendı dıllerınde cevap verıyorsunuz kıyak gecerler. zaten bellı bır zaman sonra ıster ıstemez yazısmalar konusmalar olsun bırseyler kapılıyor.ama su var ben defalarca fransaya gıttım herhangı bırını cevırıp ıngılızce bırsey sordugumda gozlerınde anladıklarını gordum ama fransızca cevap verdıler. bu yuzde 90 boyle. kendı dıllerını korumak ıcın sanırım

sende hangi diller var ? her limanda bi sevgili için lazım illa ki asdfasdfasfd

Kendi dillerini korumak için değil fransızların geneli ipine o yüzden öyle yapıyorlar. Zaten fransizlardan da nefret ederim.

sende hangi diller var ? her limanda bi sevgili için lazım illa ki asdfasdfasfd
abartma be sende :D ekstradan fransızca ve ıtalyanca bılıyorum ama bu bılgım bır 10 yasındakı cocuga bedel. oyle abartılacak bır bılgım asla yok. benım peder fena. o kabatas erkek ve itü mezunu. ıngılızce ve almanca ana dıl. derecelerı var dıl sınavlarında. ekstradan ıtalyanca var bıde ıyı sekılde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...