Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gençler izmirden selamlar.
Sözlerime başlamadan önce abv o ford servisinin. Tamir ettikleri yerden 1ay geçmeden yine arıza çıktığı için götürüp yaptırıp cmt öğleden sonra servisten aldığımız arabanın silecekleri bozuldu.
Babam özellikle akünün amperini kontrol edin, sensörünü geçtik, normal çalışmasında sorun oluyor bazen tekliyor demiş. Adamlar da baktık skıntı yok demiş.
Sıkıntı ne kelime, 10dk.da bir filan çalıştırabikdik sileceği. -5 derecelerde camdan kafa çıkarırken yüz felci olacaktım. Biz oraya elbet dönecez...
Bu arada yollar genelde açıktı.

Gençler izmirden selamlar.
Sözlerime başlamadan önce abv o ford servisinin. Tamir ettikleri yerden 1ay geçmeden yine arıza çıktığı için götürüp yaptırıp cmt öğleden sonra servisten aldığımız arabanın silecekleri bozuldu.
Babam özellikle akünün amperini kontrol edin, sensörünü geçtik, normal çalışmasında sorun oluyor bazen tekliyor demiş. Adamlar da baktık skıntı yok demiş.
Sıkıntı ne kelime, 10dk.da bir filan çalıştırabikdik sileceği. -5 derecelerde camdan kafa çıkarırken yüz felci olacaktım. Biz oraya elbet dönecez...
Bu arada yollar genelde açıktı.
obaaa geçmiş olsun abi, anlaşılan o silecek kolları ford servisinde farklı şeylerde kullanılacak... Neyse ki sağ salim varmışsınız inşallah hastane vs işleri de kolayca hallolur :)

Edit. 4bininci mesajımmış :p

Son düzenleme:
Eskiler boşuna dağlara yaylalara yerleşmemiş zaten :D klasik muhabbet vardır ya eskiden sahil kenarları değersizdi bataklıktı diye :D

yook şimdi sahil kenarlarına laf etmem ettirmem, mevki önemli. Marmariste turunç diye bi beldesine gitmiştim bir tane sivrisinek yoktu, üstüne bi de yeşiliyle mavisiyle muazzam şirin bi yerdi :)))

obaaa geçmiş olsun abi, anlaşılan o silecek kolları ford servisinde farklı şeylerde kullanılacak... Neyse ki sağ salim varmışsınız inşallah hastane vs işleri de kolayca hallolur :)
inş kardeş.
Gözünü seveyim Süleyman'ın dedim. Valla lastiği filan değil, lan silecek bozulması nedir... Öncesindeki akşam baba senin o servisten çıkan arabana güvenmiyorum demiştim. Lafımı seveyim...

yook şimdi sahil kenarlarına laf etmem ettirmem, mevki önemli. Marmariste turunç diye bi beldesine gitmiştim bir tane sivrisinek yoktu, üstüne bi de yeşiliyle mavisiyle muazzam şirin bi yerdi :)))
E tabi bütün dağlar güzel değil bütün deniz kenarları da çekilmez değil :D hepsini görmek tecrübe etmek gezmek tadını çıkarmak lazım :D hayat bi yere tıkılıp kalmak için fazla kısa :D

Bizden size giderken yol üstünde. Servisin araç kabul kapısından içeri gece kesik at başı bırakın, sabah kepenkleri kaldırınca görsünler. Selamlarımı da notla iliştiriverirsen... Dönünce atın parasını veririm ben sana

hahahahahah bu harikaydı, ben yatıyorum herkese iyi geceler bu gecelik benden bu kaa :))

Valla hayal çok ama gerçekleştirmek için çabalıyorum :D bu yıl üniversiteyi kazanırsam interrail, work and travel vs gibi şeylerle yurt dışına açılmayı da düşünüyorum :D hayal kurmak bile güzel be :D :D

o interrail work and travel düşünen her 10 kişiden 10u da yapamadı, ama düşünmeyen çok arkadaşım gitti asdfasf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...