Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi canım gayet iyi niyetli tabi tabi ahdahdhshsh
Screenshot_2017-01-10-20-36-11-1.png

la yürü git. Abuk subuk dedikodu yayılacak şimdi. Vardır bi yoğunluk istanbulda kar durumları vs vardır bişiler zaten geçen hafta videolarda geldi üstelik iki üç gün benim bildiğim sırf utku hastaydı montajlar vs gecikmiş olabilir yangın yapmayın hemen
Yav dalga geçiyoz amma yaptınız.

Yav dalga geçiyoz amma yaptınız.

oğlum sıradaki testler konusunda da muhabbetinizi gördüm adamlar haftada 3 test yayımlamazsak bizi asın kesin demediler bir ay test yayımlamayabilirler yani vardır bir şeyler farklı projeler vardır bişeyler vardır açıklama yapmalarını beklemek gerek evet bi duruldu ortam bi haftadır bi gelişme yok megane noldu 3008 gelecekti noldu bilmiyoruz and reis sinan reis foruma giriyo çıkıyo konulara da dahil olmuyorlar artık ama en son sıradaki testlere yazdığımda sürpriz dediler bekleyip görelim dalga malga yangın çıkarmanın alemi yok yapma ceyhunum sen bari

oğlum sıradaki testler konusunda da muhabbetinizi gördüm adamlar haftada 3 test yayımlamazsak bizi asın kesin demediler bir ay test yayımlamayabilirler yani vardır bir şeyler farklı projeler vardır bişeyler vardır açıklama yapmalarını beklemek gerek evet bi duruldu ortam bi haftadır bi gelişme yok megane noldu 3008 gelecekti noldu bilmiyoruz and reis sinan reis foruma giriyo çıkıyo konulara da dahil olmuyorlar artık ama en son sıradaki testlere yazdığımda sürpriz dediler bekleyip görelim dalga malga yangın çıkarmanın alemi yok yapma ceyhunum sen bari
Haklısın hocam. Bi de her şey bi yana; Otopark'ın üzerindeki şu kara bulutlar bi dağılsa da, başkaları köstek olmasa da adamlar hak ettikleri yere gelseler artık. Gerçekten üzülüyorum ya hep dert bi sıkıntı. Kimsenin destek olduğu yok her gelen köstek atıyor.

Haklısın hocam. Bi de her şey bi yana; Otopark'ın üzerindeki şu kara bulutlar bi dağılsa da, başkaları köstek olmasa da adamlar hak ettikleri yere gelseler artık. Gerçekten üzülüyorum ya hep dert bi sıkıntı. Kimsenin destek olduğu yok her gelen köstek atıyor.

Valla firmalarla aralarında sıkıntılar olabiliyor lansmanlara çağırmıyorlar falan söylediklerine göre tamamda gittigidiyor vs adımları da yabana atılacak adımlar değil. Bi kapı kapanırsa başka kapı açılır. Egea lansmanı için polonya mı slovakya mı ne bi yere daha gitmişti sinan abi ordan da video gelecek, bekleyelim görelim yani neler olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...