Geyik Testleri

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Lastikler de kötü filan demişler ama bu onunla açıklanacak gibi değil. Burun o kadar hafifleyince ön amortisörlere bir revizyon şart olmuş. 1.6mjet koydukları yere aynı yürüyenle 1.0 fındık motor koyunca ayarı fena şaşmış. Bu motor hakkında kafamdaki bir soru işareti de buydu, cevabını bu testte almış oldum.
Edit: Bari esp'yi ona göre biraz daha sıkı ayarlasaydınız be

Son düzenleme:

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
440
1,427
2,645
Marka
Ford
Lastikler de kötü filan demişler ama bu onunla açıklanacak gibi değil. Burun o kadar hafifleyince ön amortisörlere bir revizyon şart olmuş. 1.6mjet koydukları yere aynı yürüyenle 1.0 fındık motor koyunca ayarı fena şaşmış. Bu motor hakkında kafamdaki bir soru işareti de buydu, cevabını bu testte almış oldum.
Edit: Bari esp'yi ona göre biraz daha sıkı ayarlasaydınız be
Sanırım araç ikinci havuzdan sonra sağa gitmeye çalışırken bile ESP nin sol ön tekeri frenleyerek aracın burundan kaymasına neden olduğundan da bahsediyorlardı.

• Wow
Tepkiler: bt

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sanırım araç ikinci havuzdan sonra sağa gitmeye çalışırken bile ESP nin sol ön tekeri frenleyerek aracın burundan kaymasına neden olduğundan da bahsediyorlardı.
Haydi amortisörleri yürüyeni filan aynı bıraktın diyelim, tutunsun isteniyorsa bu araçta burnu yönlendirebilmek için esp'nin arka tekerleklere de dramatik müdahaleler yapması gerek. Ama arka nasılsa yerinde duruyor tutuyor diye Fiat her şeyi önde çözmeye çalışmış. (ÇÖZEMEDİ)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Çalışınca oluyor.
EV için oluşturulmuş platformda üretilince, içten yanmalı platformuna batarya yüklenmiş olanlardan çok daha başarılı işler çıkıyor. Ama farklı senaryolarda çok fazla değişim var, bir de 2. jenerasyon i30'lara benzer şekilde slalomda pek bir hantal kalmış. Hyundai zamanla bunları da düzeltir artık =)

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
896
1
1,710
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Bugün de autoscout bakıp hayallere daldık şükür. Geyik başlığı yerine buraya yazdım. Silinebilir 😁

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım