KAPALI GOLF ALINIRMI?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

any77

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
37
22
595
Merhaba;
GOLF 7 makyajlı modeller bizim dışımızdaki ülkelerde satılmaya başlandı. Yakın zamanda Şubat gibi falan 1.0 benzinli satışı başlayacak ve daha uzun periyotta 1.5 benzinli haberi kesin gibi. ÖTV durumları piyasayı allak bullak etmiş durumda. Golf 2015-2016 ikinci el almak doğru seçim olurmu kestiremiyorum. Normalde en az değer kaybeden otomobillerin başında Golf geliyor ama bu makyaj ve motor değişikliği beni çok kararsız bıraktı.

MrBally

Asfalt Kurutucu
7 Ara 2016
9
23
595
Konuya kafayla dalıp kacacagim tartismayi sevmiyorum :) hiç sıfır arabamız olmadı o yüzden Doğuş Grup hakkında konusamam musteri memnuniyeti satış sonrası vb. fakat 2010 model 14 tsi passat exclusive dsg sahibiyiz. Dsg nin ilk örneği olabilir belki de ilk nesli. Araba 145k kilometre ve inanmayıp laf yapacaklar olacaktır eminim ama inanın en ufak bir rahatsızlık görmedim. Ve fiyatına göre verdiklerine bakarsak exclusive donanım inanılmaz. Önde 3 arkada 5 kademeli ısıtmalı koltuklar günümüzde çok ilginç fiyatlı araçlarda ulaşılan özellikler genelde (superb istisna) sofor kapisinda iceri doğru resmen bir saklama gözü var, şemsiye koyuyoruz biz hiçbir arabanın testinde dahi görmediğim şeyler bunlar. Uzun lafın kısası park sensoru sorunu dışında 1 bucuk yıldır en ufak sorun yasamadik park sensorunu de 100 tl gibi bir rakama yaptırdık. İlla ki başına ariza gelmiş olanlar olabilir ama iğneyi baskasina çuvaldızı kendimize batırmak lazım bazen:) saygılarımla...

MrBally

Asfalt Kurutucu
7 Ara 2016
9
23
595
Kullanıcı hatası diyorum inanmıyor kimse :D
Konuş demişler sen konuşabildiğin kadar, El anlamadıktan sonra neye yarar?
Deveye hendek etlatsan derler:
Bir deveye mahsus o marifet sende değildir.
Gördüysen böylesini kaç oradan,
Yüzüne bakmasan yeridir.

Hakaret algılamayınız lütfen ufak bir derleme oldu sadece:)

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Herkes Doğuşa yüklenmişte, benim gördüğüm kadarıyla bu araç neredeyse dünyanın her yerinde denk araçlardan pahallı..yani Astranın her zaman benzer donanım ile fiyat cazibesi olur, keza Focus veya Koreliler gibi ...bu fazlalığın bir kısmıda aslında marka değerine gider... bu durum İngilterede de böyle... firmaların maliyetlerini sadece aracım üretim maliyeti veya transferi etkilemiyorki... örneğin satış sonrası hizmetler ile ilgili bir çok maliyet Audi A3 ün fiyatını şişirir... bu ların içine servis sürecinde bekleme salonundan tutunda diğer bir çok hizmette girer.. neyse konuyu dağıtmayalım...

Doğuşu sevmem bende ..özellikle aşırı tok tavrını sevmem .. vw grubundan 2 kere 0 km araç aldım..az kullanıp satmak durumunda klamıştım..bu sürede bende sorun yaşamadım..ama stokta hiç araç tutmayışları, fiyat sabitlememeleri, indirim oranları veya okuduğum gerçek ama çok ciddi ve doğruluğu kesin müşteri maduriywti durumları gibi gibi nedenlerden bende haz etmiyorum..eden de yoktur sanırım ..

Her araç çılgın pahallı .... aynı marka değeri ve prestije sahip, şu araba çok uygun diyebileceğimiz bir marka model kaldı mı ?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Konuya kafayla dalıp kacacagim tartismayi sevmiyorum :) hiç sıfır arabamız olmadı o yüzden Doğuş Grup hakkında konusamam musteri memnuniyeti satış sonrası vb. fakat 2010 model 14 tsi passat exclusive dsg sahibiyiz. Dsg nin ilk örneği olabilir belki de ilk nesli. Araba 145k kilometre ve inanmayıp laf yapacaklar olacaktır eminim ama inanın en ufak bir rahatsızlık görmedim. Ve fiyatına göre verdiklerine bakarsak exclusive donanım inanılmaz. Önde 3 arkada 5 kademeli ısıtmalı koltuklar günümüzde çok ilginç fiyatlı araçlarda ulaşılan özellikler genelde (superb istisna) sofor kapisinda iceri doğru resmen bir saklama gözü var, şemsiye koyuyoruz biz hiçbir arabanın testinde dahi görmediğim şeyler bunlar. Uzun lafın kısası park sensoru sorunu dışında 1 bucuk yıldır en ufak sorun yasamadik park sensorunu de 100 tl gibi bir rakama yaptırdık. İlla ki başına ariza gelmiş olanlar olabilir ama iğneyi baskasina çuvaldızı kendimize batırmak lazım bazen:) saygılarımla...
hocam ben gormedımkı baska marka kullanan bırı cıksın boyle bırsey soylesın . eger bunca ınsan sorunlu dıyorsa kesın bırsey vardır yoksa kımse yoktan var etmıyor. ornegın ben mazda kullanan bırının cıkıp bakın ben boyle sorunsuz kullanıyorum dedıgını gormedım cunku araba sorunsuz zaten :) yanı kendınızı bosuna yormayın ben google da onca makale onca yazı serzeniş goruyorsam bunlar yoktan var olmamıstır zaten takmayın kafanıza cok.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hala benim vectra'yı övmenizi bekliyorum
Yoksa ben de fake hesaplar acıp kendimi desteklerim bak
Vectra kendi yaş grubunda ücret konfor performans üçgenine baktığımızda en iyilerden biri. Parça maliyetinin yüksek olduğunu çok yaktığını söyleyenler çıkabilir inanmayın. Bizim bi abi var hatta çok iyi bi abi onun bi vectrası var oo yee yani öyle böyle bi vectra değil [emoji23][emoji23][emoji23]

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Vectra kendi yaş grubunda ücret konfor performans üçgenine baktığımızda en iyilerden biri. Parça maliyetinin yüksek olduğunu çok yaktığını söyleyenler çıkabilir inanmayın. Bizim bi abi var hatta çok iyi bi abi onun bi vectrası var oo yee yani öyle böyle bi vectra değil [emoji23][emoji23][emoji23]

Kralsın ahahahahah :D

MrBally

Asfalt Kurutucu
7 Ara 2016
9
23
595
hocam ben gormedımkı baska marka kullanan bırı cıksın boyle bırsey soylesın . eger bunca ınsan sorunlu dıyorsa kesın bırsey vardır yoksa kımse yoktan var etmıyor. ornegın ben mazda kullanan bırının cıkıp bakın ben boyle sorunsuz kullanıyorum dedıgını gormedım cunku araba sorunsuz zaten :) yanı kendınızı bosuna yormayın ben google da onca makale onca yazı serzeniş goruyorsam bunlar yoktan var olmamıstır zaten takmayın kafanıza cok.
Sorunlu değil demedim ki hocam:) evet Mazda da kullandım 2006 model otomatik Mazda 3 sahibi de olduk ve inanın inanılmaz sorunsuzdu dediğiniz gibi. Ancak benim tuhafıma giden şey şu, bu tip sorunlar her markada olabilir. Belki DSG daha fazla patlıyordur buna bir şey diyemem. Ama benim elimde patladı mı? Hayır. O zaman kotulemek de haddime değil. İnsanlar öyle bir konuşuyor ki, sanki alınan her DSG insanların elinde patlıyor. Üzüyor açıkçası çünkü trajikomik bir durum bana göre her DSG nin patlayacakmis muamelesi görmesi:)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Ahahahahahahahah
Tamam konuyu daha fazla trollemek istemiyorum ama siz yine de övmeye devam edin forumlarda falan
Az yakar çok kaçar
Parçası ucuz
Dsg arıza yapmaz kullanıcı hatasıdır
Konforu süper
İç trim sesi yaşına göre yok denecek kadar az
Donamımı yeterli
Vs. vs.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ahahahahahahahah
Tamam konuyu daha fazla trollemek istemiyorum ama siz yine de övmeye devam edin forumlarda falan
Az yakar çok kaçar
Parçası ucuz
Dsg arıza yapmaz kullanıcı hatasıdır
Konforu süper
İç trim sesi yaşına göre yok denecek kadar az
Donamımı yeterli
Vs. vs.
Aha dsg arıza yapmaz kullanıcı hatasıdır dedi, linç edin vagcı var [emoji23][emoji23]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım