KAPALI Hangi arabayı almalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Lancer'ın kaporayı aldık, Golf'ü de yakın zamanda satarım diye umuyorum. Toplamda elde olacak para 85-86 civarı, belki üstüne annem 3-5 daha koyar alırız bir araba diyorum ama hiç koyacağını sanmıyorum. Bu ara sigarayı bıraktığı için dengesiz, ilk başta Lancer'ı satabilirsin dedi, son 3 gündür sakın satma canını okurum tavrında, geçti Bor'un pazarı...

Neyse 85-90 arasına, dizel-otomatik, C segmenti, Sedan-HB, mümkünse dolu olacak, tercihen beyaz dış renk, iç siyah döşemesi olan ne araba alabilirim ikinci el?

Aklımdan geçenler:

Ford Focus 1.5 TDCI Powershift Titanium
Peugeot 308 1.6 BlueHDI A/T Allure(bluehdi motorların bir kısmında büyük sıkıntılar var çekinceliyim)
Volvo V40 1.6D A/T
Opel Mokka X Enjoy 1.6 CDTI A/T 13500 km hatasız(bunu bana yakın bir arkadaşım ayarlayacak bu fiyata)
Seat Leon 1.6 TDI DSG Style(yetkili servis bakımlı olmalı)
Opel Astra K 1.6 CDTI A/T 10-15k km hatasız (ellerine düşerse bu araba belki, şu an yok)
Volkwagen Golf 1.6 TDI DSG Comfortline-Highline(yetkili servis bakımlı olmalı)
Audi A3 1.6 TDI Stronic(yetkili servis bakımlı olmalı)

Gönlüm istemese de benzinli belki sırf keyif için alınabilir:

Ford Kuga 4x4 1.6-1.5 Ecoboost A/T Titanium

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Astra satilmis ya :((( anladigim kadariyla peugeot istemiyor bizimkiler, ibre su an V40 a kaydi, iki secenegim var:
ARKASOTO 2.EL GAZİEMİR 2013 VOLVO V40 D2 ADVANCE POWERSHIFT İlan No: 483798471 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...lvo-v40-d2-advance-powershift-483798471/detay

Yetkili serviste yapilmis, onemli bir sey yok, 5 bin liralik bir hasari var

VOLVO V40 1.6 DİZEL OTM. SERVIS GARANTILI İlan No: 515395812 https://www.sahibinden.com/ilan/vas....6-dizel-otm-servis-garantili-515395812/detay

Buda digeri, bence onemli degil pek, bu daha bos, biri premium digeri advance donanim, tam farkina ulasamadim donanim olarak

Üstteki v40 ilanı bayadır duruyor.Bi mokluklar olabilir dikkat etmek lazım.14k olan onun trameri mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

furkan duman

Profesör
8 Eyl 2016
144
242
1,235
Ankara
Marka
Volvo
Beyler bu V40 ne yakar sizce Ankara sartlarinda? 12.1 0-100 baya kotu, yazilim+dp gerekir gibi... ayrica advance ve premium donanim arasinda gordugum farklar:
Multimedya ekran boyutu
Deri koltuk
Adaptif Bi xenon
Hayalet kadran

Baska fark var mi?
Hocam premium d2 kullanıcısıyım. Benim bildiğim arada bu saydıklarınızdan başka fark yok. Sadece deri koltuk advance de olmayabilir. Ayrı bir opsiyon olarak satılıyor ama kesinlikle t-tec dedikleri kumaş vardır. En düşüğü normal kumaş, orta kalite t-tec, en üstü de deri oluyor ama dediğim gibi bunlar opsiyon. Benim kışın ankara içinde karma tüketimim yakıt tüketimine dikkat edilmeyen ama çok çok da performanslı kullanılmayan haliyle (haftada 2 gün annem de kullanıyor ki anneme verdiğimde 2-3 aylık tüketim değeri 0.1 artıyor) 5.3-5.5 litre arasında.

Bir düzeltme ekleyeyim advance pakette ön park sensörü ve/veya geri görüş kamerası geliyor olabilir.

Son düzenleme:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Üstteki v40 ilanı bayadır duruyor.Bi mokluklar olabilir dikkat etmek lazım.14k olan onun trameri mi?

Yok, 6 bin trameri var dolu olan arabanin. Aradim bayiyi, aracimiz musteri araci, musteriye de son 1 haftadir ulasamiyoruz zaten, ilani cekecegiz gibi duruyor dedi, yani patladim, eger para verirse bizimkiler bunu gidip alabilirim 90 bin liraya, arayip bilgi aldim:
ORJİNAL 46.400 KM DE BAKIR RENGİ BİNİCİ ARABASI GERİ GÖRÜŞ VAR İlan No: 515756924 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...binici-arabasi-geri-gorus-var-515756924/detay

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Yok, 6 bin trameri var dolu olan arabanin. Aradim bayiyi, aracimiz musteri araci, musteriye de son 1 haftadir ulasamiyoruz zaten, ilani cekecegiz gibi duruyor dedi, yani patladim, eger para verirse bizimkiler bunu gidip alabilirim 90 bin liraya, arayip bilgi aldim:
ORJİNAL 46.400 KM DE BAKIR RENGİ BİNİCİ ARABASI GERİ GÖRÜŞ VAR İlan No: 515756924 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...binici-arabasi-geri-gorus-var-515756924/detay

Bu araba da bayadır ilanda haberin olsun.Yaklaşık 2 aydır falan.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Benim de dedem symbolu sat demeye başladı. Tüplü ne araba almalı sizce? @Ozgur Gunes destur var mı :D

Desturluk bir lancerimiz vardi, serefsiz yalancinin tekine sattim, biniciyim uzun yillar bincem abi, lastikleri ver, allah rizasi fan fin fon, neyse hadi biniciyse vereyim dedim, arabayi da uyguna verdik, durum bu, ilana koymus it(34250 ye satmistim bu ite):
Memurdan satılık lancer İlan No: 517996337 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-memurdan-satilik-lancer-517996337/detay

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Yine kia ceed baksana,1.6 crdi dct premium paket. :)

Aga, gokce abiyi bilirsin belki, sifir i30 almisti zamaninda, 17 binde 5 ve 6 vites arasinda gecis problemi yasamaya basladi, yetkili servis sorun yok diyip gecistirdi, sonra sorun buyumeden satti arabasini... onu gectim korelilerin turbosu dandik, o yuzden bana kore demeyin...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Desturluk bir lancerimiz vardi, serefsiz yalancinin tekine sattim, biniciyim uzun yillar bincem abi, lastikleri ver, allah rizasi fan fin fon, neyse hadi biniciyse vereyim dedim, arabayi da uyguna verdik, durum bu, ilana koymus it(34250 ye satmistim bu ite):
Memurdan satılık lancer İlan No: 517996337 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-memurdan-satilik-lancer-517996337/detay
Hahhaha aynısı bana oldu ana avrat hiçbişi bırakmadım

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Aga, gokce abiyi bilirsin belki, sifir i30 almisti zamaninda, 17 binde 5 ve 6 vites arasinda gecis problemi yasamaya basladi, yetkili servis sorun yok diyip gecistirdi, sonra sorun buyumeden satti arabasini... onu gectim korelilerin turbosu dandik, o yuzden bana kore demeyin...
Turbo konusunda zaten yüklemeyeceğiö diyorsun ondan çok sorun olmaz. 5-6 arasındaki geçiş kronik mi yoksa o arabaya özel mi? Kronikse dediğin gibi uzak durmak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım