honda 1.5 rs cvt olmuş mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
2015 haziran ayinda jetta 1.4 tsi dsg sormustuk adam 5 ay sure verdi niye diye sordugumda elimizdekilerin hepsini sattik stokta kalmadi dedi eyvallah dedik bayiden ciktik

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Abicim araba aliyoruz yav niye diledigimi secmeyeyim para vericem bide ne gelirse o yok yani. Su andaki arabada fume krem jant sectim yenisindede banko fume veya mavi ici banko krem olcak
bizde insignia alırken beyaz değilde zeytin yeşili istemiştik 2 ay demişlerdi keşke bekleseydik ve gri rengini alsaydık ne güzel renk farkı da yoktu.

OGLİM ADAMLAR ŞANZIMAN SEÇMENE İZİN VERMİYOR BIRAKIN RENGİ DÖŞEMEYİ. honda'ya kafayı taktım şimdi honda avrupa'ya şikayet yazıyorum:D

Zamanla getirirler ama satıcı adamın inatlaşması çok saçma olmuş.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
bu araç bana göre mevcut motor şanzıman seçeneğiyle pek tercih edilesi değil. aşağı yukarı aynı paraya daha fazla kalite ve konfor sunan golf act varken, daha yüksek performans sunan astra varken bu şanzımanla işi zor. günümüzde öyle ya da böyle iyi bir otomatik şanzımanı her modele uygulamanız şart. vw grubunda sıra bekleme sözüne ben şahsen katılmıyorum. sipariş verilince bir sıra beklemek söz konusu. fakat iç mekanda, dış renkte, motor-şanzıman seçeneklerinde çok fazla seçenek sunan bir marka vw. talep de çok fazla olunca sıra beklemek normal. diğer markalar bu kadar seçenek sunmuyor maalesef
Arz talep dengesini yakalamasi lazim dogusun acilen

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
bu araç bana göre mevcut motor şanzıman seçeneğiyle pek tercih edilesi değil. aşağı yukarı aynı paraya daha fazla kalite ve konfor sunan golf act varken, daha yüksek performans sunan astra varken bu şanzımanla işi zor. günümüzde öyle ya da böyle iyi bir otomatik şanzımanı her modele uygulamanız şart. vw grubunda sıra bekleme sözüne ben şahsen katılmıyorum. evet sipariş verilince bir sıra beklemek söz konusu. fakat iç mekanda, dış renkte, motor-şanzıman seçeneklerinde fazla seçenek sunan bir marka vw. talep de aşırı çok olunca sıra beklemek normal. diğer markalar bu kadar seçenek sunmuyor maalesef

Seçenek sunma aslında her firmanın rahatça yapabileceği bir şey. Ama o kadar seçenek sunup sonra bayideki adam abi istediğin arabanın gelmesi 2 ayı alır gel sana beyazını vereyim ya da ablacım otomatik park hiç bir özelliğe yaramıyor gel sana o opsiyon olmayanını satayım diye bastırırsa o zaman o seçeneklerin olmasının hiç bir anlamı kalmaz.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
ben birkaç opsiyonu isteyince bmwde bile uzun süre beklendiğini gördükten sonra normal karşılıyorum bu durumu. özellikle satış adedi yüksek markalarda
Olayım bekleme değil 1-2 ay tabiki de beklerim benim bayilerdeki adamın ısrarla istemediğim arabayı satması olay bunu bir çok marka yapıyor ve hiç hoş değil.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Iddaa ya varim. Istedigim renk ve doseme istersem 4 ay diyorum. Yemegine hemde

@gtepro sardırın kaptana bi highline golf :)))

@Renard 3 sayfa tek tek okudum, şikayetlerinin hepsinde haklısın. change.org'daki kampanyayı da imzaladım. İnşallah olur valla bu arabayı alabilecek bütçeye sahip değilim ama cvt ile hayal bile kurmak gelmiyor içimden :)

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
863
2,005
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
ben onun ne derece bir sütçü beygiri olduğunu istanbul park'ta görmüştüm hatta sahibi bu foruma takılan bir abimizdi. o araba yürümüyor yahu
Stage 1 olmalıydı o i30
Civic rs e gelirsekte diğer konuda da yazmıştım kırmızı,hb, manuel üçlemesiyle çiçek gibi binilir

Son düzenleme:

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Bu tarz performanslı araçlarda ya iyi bir otomatik şanzıman ya da manuel opsiyonu olmalı. CVT güzel ama performanslı kullanımda yetersiz kalıyor. Ama onun dışında araba harika.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Ya manuel olmalı bencede kesinlikle Honda'nın ruhuna aykırı ve cvt aptal bi şey.

Bu arada hayat çok ilginç eskiden otomatik vites için beklerdik şimdi manuel için bekliyoruz

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Sizce de torku az değil mi? Şöyle 300-350 olsa fena olmaz miydi? Pek anlamam ama bu motora olmaz miydi bu tork değerleri?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım