Honda Civic Rs vs Diğerleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Forumdaki seviyesiz ortam nedeniyle artık burada yazmıyorum ama Cvt gitmiyeah diyenler için kapak olsun diye son mesajımı yazıyorum. Mesajlarınıza cevap verilmeyecektir boşuna kendinizi yormayın. Kullanmadığınız araçlar hakkında boş boş konuşmaya devam edebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/civic-182-hp-roll-ve-drag-denemeleri--134079656

Dogru donanimhaber baya seviyeli bir ortam :)
İnsanlara zorla kendi dogrularinizi kabul ettirmeye calisinca bunun adi seviyesizlik oluyor. İnsanlar sever veya sevmez, hatta yorum yapmasi icin kullanmasi bile gerekmez. Ancak cvt’yi namus meselesi haline getiren sizsiniz. Gocen araba icin buraya sasi inceleme konusu actiniz yahu daha ne diyeyim :D
Cvt’yi ilahlastirip sizinle ayni dusuncelere sahip degiller diye insanlara cahil muamelesi yapmak yerine Honda hakkinda deneyimlerinizi paylasabilirdiniz, faydali da olurdu...

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Forumdaki seviyesiz ortam nedeniyle artık burada yazmıyorum ama Cvt gitmiyeah diyenler için kapak olsun diye son mesajımı yazıyorum. Mesajlarınıza cevap verilmeyecektir boşuna kendinizi yormayın. Kullanmadığınız araçlar hakkında boş boş konuşmaya devam edebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/civic-182-hp-roll-ve-drag-denemeleri--134079656
sana çok duyduğun bir cümleyi hatırlatayım; o ne be öyle debriyaj kaçırıyor gibi ses var görüntü yok:D:D:D,cidden sağlam yürüyormuş (!)ama haaa type r falan tokatlar bu cvt ler baya yürütüyor arabayı manuel nedir kardeşim araba dediğin yürüyecek(!) :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım