Kitapsever dostlar buraya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Ben Collins'in How to drive ve The man in the white suit isimli kitapları var. Ancak bulmak bayağı zor. How to drive kitabı 2 ay önce idefix'de stoğa girmişti ama alamadan bitti stok. Türkçe olarak var mı bilgim yok maalesef :)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Beyler
Bugün benim doğum günüm. Sabah işe geldiğimde masamdaki manzara şuydu :)
FB_IMG_1475248771241.jpg

Kitapların bir çoğu bende vardı zaten, ama hediye işte atsan atılmaaaz satsan satılmaz :p

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben bir ebook koleksiyoneriyim,
ikini dünya savaşı kitapları topluyorum. 5000 kitabım var. tercume edip edip bloguma yazarım. Özelikle alman hava kuvvetleri ekipmanları ve ucakları hakkında makaleleri forumlarda yazarım.

Mesela : http://uberjager.blogspot.com.tr/2013/09/messerschmitt-bf109g-6r6.html
http://uberjager.blogspot.com.tr/2013/09/luftwaffe-kullandg-mermi-dizilimi.html
http://uberjager.blogspot.com.tr/2014/03/luftwaffe-ucaklar-aktif-servise-giris.html
http://uberjager.blogspot.com.tr/2014/03/luftwaffe-boost-sistemi-gm-1-ne-kadar.html

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Benim konu aşağılara gitmiş yine, sanırım benden başka paylaşım yapan olmayacak :) Bir paylaşım daha yapayım o zaman. Hiç huyum değildir kişisel gelişim kitapları okumak, ancak eşim çok ısrar etti okumam için nedendir bilmem. Belki kitap isminde "Ferrari" geçtiği içindir :D Bu kitap nasıl bu kadar popüler oldu aklım almadı açıkcası. İlk çıktığı zamanları hatırlıyorum uzun süre best seller'da kalmıştı. Kitap zengin bir avukatın, kalp krizi geçirmesiyle, hayatını kendi istediği gibi yaşamayıp, çok yorulduğunu anlamasıyla birlikte bütün malını mülkünü, hatta çok sevdiği Ferrari'sini satıp Hindistan'a gittiği dönemi anlatıyor. Pek bi anlam veremedim yahu. Sevemedim. Bitsede başka bir kitaba geçsem dedim yani okurken o derece sıkıcı. Almayın, gerek yok.
FB_IMG_1475005417497-1.jpg

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Konu yukarıya taşınsın. Belki paylaşım yapmak isteyen olur. Bugün kızım için satın aldığım kitaplar geldi. Sosyal mesaj vermeden geçmeyelim; Kitap okuyun, okutturun :)
FB_IMG_1477058109294.jpg

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Bu alışkanlığı olmayanlara çerez niyetine hep 40'ının da kulpu kırık 40türk'ü öneriyorum ben naçizane :rolleyes:
Ahmet şerif izgören abimizindir
Ben okuma alışkanlığı olmayanlara genelde Gerritsen ya da King öneririm. Onları okuduktan sonra yavaş yavaş Dostoyevski ve Tolstoy'a yönlendiririm. En sonunda da Türk edebiyatının öncülerinden bir yazarı önerip jübile yaparım. Bundan sonra devamını kendileri getiriyorlar. Genelde bu taktik işe yarıyor :)

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Ben okuma alışkanlığı olmayanlara genelde Gerritsen ya da King öneririm. Onları okuduktan sonra yavaş yavaş Dostoyevski ve Tolstoy'a yönlendiririm. En sonunda da Türk edebiyatının öncülerinden bir yazarı önerip jübile yaparım. Bundan sonra devamını kendileri getiriyorlar. Genelde bu taktik işe yarıyor :)
Sizinkiler çok daha sistemliymiş
Saygılar:D

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
@mgdedeoglu Nutuk'u İş Bankası yayımından alman çok iyi olmuş. Ben Alfa, Say ve İş Bankası yayımları olmak üzere 3 farklı yayınevinden okudum, en güzeli İş Bankası'nın bastığıydı. Fotoğraflar ile desteklenmesi de yanında cabası. Okumayan arkadaşlara da tavsiye olsun :)

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Lisedeyken senede 30 tane koca koca kitap bitirdiğim olurdu, nedense bu aralar o kadar istememe rağmen vakit bulamıyorum, üstelik yarıda kalan serilerin sonlarını da aşırı merak ediyorum (sana bakıyorum Kara Kule). Sözün özü; sevdiğiniz bir tarz bulun ve okuyun. Okumak iyidir.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Lisedeyken senede 30 tane koca koca kitap bitirdiğim olurdu, nedense bu aralar o kadar istememe rağmen vakit bulamıyorum, üstelik yarıda kalan serilerin sonlarını da aşırı merak ediyorum (sana bakıyorum Kara Kule). Sözün özü; sevdiğiniz bir tarz bulun ve okuyun. Okumak iyidir.
Kara kule güzel seri, yarıda bırakmamalısın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım