KONU DISI: DÜZ DÜNYA TEORİSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Hepsini geçtim de bunu "yıllardır süren kandırmaca", "işte gizlenen gerçek" diye lanse eden şahıslar beni çok eğlendiriyor. Dünya düz de olsa küre de olsa bunların gözlem ve tespit kapasitesi sabit kalıyor (en kibar bu kadar susturucu takabildim) . Dünya düz olsa bu kafadakiler kendilerinin kral olacağını ama dış mihrakların bunu engellediğini düşünüyorlar.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Yanlış anlamayın ama bana göre saçma salak bir sav. Biraz video izledim de yok güney kutbuna gidilemiyormuş (çünkü Dünya'nın sonu ordaymış), Mason'lar bizden saklıyorlarmış, Dünya'yı bilmem kaç alana bölmüşler vb. Gerçekten böyle komplo teorilerine nasıl inanıyor insanlar anlamıyorum.

insanlar 15 senedir tayyeap ve arkadaşlarına inanıyor bunu mu anlamadın:D

Bebebiskuvisi

Profesör
9 Eyl 2016
432
736
1,645
Buna inanmıyorum ama tartışmak istiyorum ne demek onu anlamadım ben.

Geçenlerde de arkadaş ortamında bi arkadaş açtı aynı konuyu Youtube'da videolar var bayağı ikna ediciler falan dedi. Gittim mutfaktan yuvarlak bir tepsi aldım. Ampul güneş olsun dedim. Bana tepsi yüzeyinde gece ve gündüz yarat madem böyle bir şey var. Elbette yaratamadı. Uzay boşluğunda hemen her cismin çekimsizlikten dolayı oluşacağı şekil küre ve küreye yakındır.

Cosmos diye bir belgesel var. İzlemenizi öneririm. Hayata bakış açınızı biraz genişletebilir.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bu arada Top Gear ekibi bile kuzey kutbuna gitti. Gidilmediğini kim iddia ediyor.
Yalnız güney kutbunu dediler kuzey kutbu yasak değil.
Yahu azıcık mantıklı olun ya, yuvarlak olduğuna milyonlarca kanıt varken 2 tane komplo teorisi ile nasıl olur da hemen inanabilirsiniz başka şeye.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,499
1
4,826
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Sayfaların ve konunun tamamını okumadım zira o kadar boş vaktim yok. Gemi olayına gelince gözün görme kapasitesi dışında kalan yere dürbünle bakılır teleskopla bakılır. Yahu en basiti koca koca uzay teleskopları var. Şöyle tepe bi yerden çevirin açık araziye doğru bakın bakalım abd yi görebilecekmisiniz :D onuda geçtim yahu gündüz gece olayı var kutuplardaki ve ekvatordaki iklim koşullarının farklılıkları var. Neyse yav yazık bu kadar yazarken harcadığım zamana. Okuyanlar haklarını helal etsinler :)

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Dünya düzdür. Bunlar hep Abd nin oyunları. Kanmayalim lütfen. Veriyorum mehteri..

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
GBqYZb.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım