KAPALI Leon FR mı Passat mı?

Tiffani

Profesör
14 Eki 2016
57
85
1,060
Niğde
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar herkese selamlar,

Aralık ayı bitmeden sıfır araç alacağım. Şu an satmış olduğum aracım 2016 Style Dizel Manuel Leon

İkinci el düşünmüyorum ve 140 Bin TL bütçem var. Sizce;

Seat Leon 1.5 EcoTSi ACT 150 HP DSG FR mı yoksa
Volkswagen Passat 1.4 TSi 125 HP Manuel Comfortline mı?

Leonun Passata göre artısı (benzer fiyat koşullarında)
LED - Sunroof - 8" Geniş Ekran - Deri Koltuk - DSG Şanzıman - 1.5 EcoTSi 150 HP olması - Katlanır aynalar - Hayalet Gösterge - Karartılmış Camlar

Aynı segment değiller tabi ama fiyat benzer olunca bu iki araç arasında kaldım. Arasındaki fiyat 6-7 bin TL. Siz olsanız hangisini alırdınız?

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Arkadaşlar tekrardan merhaba,

Volkswagen Passatta karar kıldım ve aracı aldım. 17 London Jant Beyaz ve içi bej döşeme aracımı teslim aldım. Bu arada atladığım detay araçta büyük ekran yok sanıyordum ve 8" büyük ekran olduğunu sonradan öğrendim, ayriyetten anahtarsız çalıştırma da mevcut. (çoğunda var sanırım.)
Karar aşamasında gerçekten bana yardımcı oldunuz, hepinize teşekkür ediyorum.

Merak ettiğiniz sorular varsa kullandıkça deneyimledikçe cevaplamaya çalışırım. Saygılar

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler diliyorum. Garaj başlığında ayrı bi başlık açabilirseniz daha hoş olur :)

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220

Volkswagen Passatta karar kıldım ve aracı aldım. 17 London Jant Beyaz ve içi bej döşeme aracımı teslim aldım. Bu arada atladığım detay araçta büyük ekran yok sanıyordum ve 8" büyük ekran olduğunu sonradan öğrendim, ayriyetten anahtarsız çalıştırma da mevcut. (çoğunda var sanırım.)

Merak ettiğiniz sorular varsa kullandıkça deneyimledikçe cevaplamaya çalışırım. Saygılar
Tam olarak ne kadara aldınız ellerinde hangi renkler var biliyor musunuz ? Genel olarak da ilk izlenimler ve fotoğraflar eklerseniz güzel olur Hayırlı Olsun

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok

Hayırlı olsun...
Kazasız belasız uzun yıllar binmeniz dileğiyle.

Tiffani

Profesör
14 Eki 2016
57
85
1,060
Niğde
Marka
Volkswagen
138.000₺ araç bedeli. Kredi kullandığım icin zorunlu garanti uzatma yaptırdık. Kredi bitince isteğe bağlı iptal edilip ücret iadesi alabiliyorum. (3.000₺) kasko sigorta vesaire 143.500₺ maliyeti oldu bana.
Üzerindeki lastiklerin dört mevsim lastiği olduğu söylendi fakat henüz araştırıp doğrulamadım. Lastiklerin markası Continental. Renk olarak Volkswagen Canlı destekle irtibata geçince hangi bayide hangi araç var bilgilendirme yapıyorlar.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen

Hayırlı Olsun.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
138.000₺ araç bedeli. Kredi kullandığım icin zorunlu garanti uzatma yaptırdık. Kredi bitince isteğe bağlı iptal edilip ücret iadesi alabiliyorum. (3.000₺) kasko sigorta vesaire 143.500₺ maliyeti oldu bana.
Üzerindeki lastiklerin dört mevsim lastiği olduğu söylendi fakat henüz araştırıp doğrulamadım. Lastiklerin markası Continental. Renk olarak Volkswagen Canlı destekle irtibata geçince hangi bayide hangi araç var bilgilendirme yapıyorlar.
Malesef stok görmede sıkıntıları var. Mesela ben golf sormuştum bayilerde gözükmüyor dediler. Bayiye gittğimizde vardı.

Tiffani

Profesör
14 Eki 2016
57
85
1,060
Niğde
Marka
Volkswagen
Malesef stok görmede sıkıntıları var. Mesela ben golf sormuştum bayilerde gözükmüyor dediler. Bayiye gittğimizde vardı.
Ben Golf ve Passat sorduğumda hemen hangi renk hangi opsiyon istediysem o özellikteki araçların hangi bayide olduğu bilgisini güncel olarak paylaşmışlardı. İsterseniz bir de sabit hatlarından ulaşıp sorun.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ben Golf ve Passat sorduğumda hemen hangi renk hangi opsiyon istediysem o özellikteki araçların hangi bayide olduğu bilgisini güncel olarak paylaşmışlardı. İsterseniz bir de sabit hatlarından ulaşıp sorun.
Bayiyi ararsanız zaten bilgi verir. Ben internetten canlı destek sisteminden sormuştum. Müşteri hizmetleri ile internetten canlı destek sistemleri aynıdır sonuçta.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım